Thomas Sabo

Německá lifestylová značka Thomas Sabo patří mezi přední šperkařskou špičku už od roku 1984 av současné době určuje módní trendy po celém světě.  
Nabídka šperků je plná stylových náramků, náhrdelníků, přívěsků, prstenů, náušnic av různých stylech - od klasického, romantického, až po rebelský. Každý den jiný šperk, to vám umožňuje hravá kolekce Thomas Sabo Charm club. Stačí si vybrat přívěsek na náramek nebo náhrdelník a váš originální šperk je na světě. Jemným šperkům z kolekce Okouzlující sluší vrstvení. Šperky jsou osázené drobnými zirkony. Tento mladistvý styl jistě osloví každého kdo má rád čistotu a jednoduchost.
 

Používání a péče


O stříbrné šperky je potřeba pečovat, aby byly stále pěkné a atraktivní jako při jejich nákupu. Je tedy potřeba je odkládat při sportu, vyvarovat se udržovat s vlhkostí a chemickými látkami vhodnými jako parfémy, krémy, chlórem nebo lakem na vlasy. Nenosíte-li je, uložte je do krabiček nebo sáčků na šperky.

Poradíme vám, jak pečovat o stříbrné šperky .

I když dobré stříbro po určité době ztrácí nošením svůj lesk. Nečištěné stříbro může časem v důsledku oxidace i zčernat.

Pečujte o své šperky s profesionálními prostředky na čištění šperků .

Šperky Thomas Sabo si můžete nechat vyčistit v kterékoli z  našich prodejen Corial .

Jak správně vybrat


Poradíme vám, jak si správně vybrat velikost prstenu nebo náušnice podle tvaru obličeje .

Pokud se náhodou při nákupu netrefíte do velikosti nebo do vkusu obdarovaného - nevadí. Výměnu šperků  z e-shopu i prodejen Corial můžete provést  do 30  dnů od zakoupení.

Pravost šperků


Šperky německé značky Thomas Sabo jsou vyrobeny z poctivého stříbra  ryzosti 925/1000.

Zkontrolujte si, jaké další značky na špercích najdete.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.