Vyhraj PANDORA deštník s blokem!

18. 4. 2024

Máme skvělou zprávu!

S radostí oznamujeme, že Radka Životová se stala vítězkou naší soutěže! Gratulujeme, Radko, k úžasné výhře. Už se nemůžeme dočkat, až vám pošleme tento elegantní Pandora deštník, který vám zpříjemní každou deštivou chvilku.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili. Vaše nadšení a podpora pro nás znamenají opravdu hodně.

Sledujte náš Instagram @corialcz, kde pro vás chystáme další skvělé soutěže, které si rozhodně nenechte ujít!

PAN_O_korunka_400x400-(1).jpg


S aprílovým počasím přichází spousta nečekaných srážek, proto jsme pro vás připravili soutěž s výhrou, která vás nikdy nenechá ve štychu.
Deštník je prakticky skladný a vejde se do každé větší kabelky. Navíc má nádherně růžovou barvu a decentní logo PANDORA na stranách. K tomu vám jako bonus dáme A5 blok, také od PANDORA, který bude skvělým pomocníkem k práci nebo učení.

To vše může být vaše jednoduchým zapojením do soutěže na našem Instagramu. Přečtěte si podmínky soutěže níže a zapojte se hned. Přejeme hodně štěstí!

PAN_O_korunka_400x400-(1).jpg


VÝHRA OBSAHUJE

Skládací deštník PANDORA a bezlinkový blok PANDORA.
PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž je umístěna na Instagramovém profilu @corialcz

Účastník musí:
 
  1. Dát „LIKE“ příspěvku soutěžě
  2. Okomentovat příspěvek soutěže, ve kterém sdělí, komu by výhru věnoval.
 

PODMÍNKY SOUTĚŽE

  • Účastník je ve věku 18+
  • Zapojením do soutěže dává účastník společnosti GOLDTIME.CZ souhlas se zpracováním osobních údajů a souhlasí s pravidly a podmínkami soutěže.
  • Účastník je obeznámen s vyhodnocením soutěže. 
  • Výherce nemá nárok na kompenzaci výhry formou peněz.
  • Výherce poskytne společnosti Goldtime.cz jméno, e-mail, telefonní číslo a doručovací adresu, na kterou bude výhra zaslána.
 

DOBA TRVÁNÍ SOUTĚŽE

Od 18.4. 2024 do 25. 4. 2024
 

VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE

 

Výherce bude náhodně vylosován dne 25. 4. 2024 v 17:00. Jméno výherce vyhlásíme v den losování a bude umístěno na Instagramovém profilu @corialcz a na webu www.corial.cz

Výherce budeme kontaktovat do soukromých zpráv na Instagramu. V případě, že se nám výherce neozve do 26. 4. 2024 do 17:00, bude vylosován výherce náhradní.
 

Souhlas se zpracováním osobních údajů:

Výherce souhlasí, že zapojením se do soutěže, bude jeho jméno v případě výhry zveřejněno na Instagramovém profilu @corialcz a na webu www.corial.cz. Výherce nemá nárok na kompenzaci výhry formou peněz.


Poznámka:

Propagační akce není žádným způsobem sponzorována, podporována či spravována společností Meta (Instagram, Facebook) ani s ní spojena. Instagram nemá žádné závazky vůči soutěžícím a výhercům.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.