Sortiment Značky

Značky

Každá značka má svůj styl a řadu produktů, kterou se liší od ostatních. Vybrané značky můžete zakoupit přímo v e-shopu, další známé značky najdete v nabídce prodejen Corial. Více
Esprit Festina Fossil Gant Hanowa Invicta Kenneth Cole Kostka Lotus Maserati Maurice Lacroix Michael Kors Modesi Pandora Police Poljot Silverino Starlit Sternglas Swiss Military Hanowa Thomas Sabo Ti Sento Timberland Tissot Vilmas Vostok Zeppelin

Podívejte se, co v sobě každá značka skrývá a nechte se oslovit a okouzlit jejich rozmanitostí.

  • Čisté linie odrážející ve špercích a hodinkách krásu severské krajiny najdete zcela určitě u značky Bering. Klasický design hodinek vás nezklame ani u značky Sundial, jejíž hodinky jsou poháněné světlem.
  • Symbolika šperků a hodinek Engelsrufer je magická, zatímco poctivé stříbro a ruční zpracování všech šperků jsou zcela reálné.
  • Některé značky dávají velkou možnost sestavovat si šperky podle vlastních představ. Takovou klasickou značkou je Pandora. Kombinovat korálky můžete i na náramcích značky Bering.
  • Švýcarské hodinářské značky se zase vyznačují pověstnou přesností a precizností, jak se můžete přesvědčit u hodinek značky Swiss Military Hanowa. Značka nese prestižní označení SWISS MADE v podobě helvétského kříže.
  • Vysloveně módní záležitostí je značka Furla, která kolekci slavných kabelek Metropolis rozšířila také o dámské hodinky.
  • Nově v e-shopu pořídíte také japonské hodinky Citizen nadupané nejmodernějšími technologiemi.
Řadit
Filtrovat
Značka
Šperky
Hodinky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.