Bering

Z mrazivě krásné arktické krajiny vzešla značka Bering. Věrná podstatě minimalistického skandinávského designu vyrábí dámské a pánské hodinky, jejichž největší předností je nekompromisní jednoduchost. Elegantní nadčasové provedení stíhá vysoká kvalita zpracování. Značka se nebojí kombinací chirurgické oceli s prvotřídní přírodní kůží či silikonem.

Prosté ciferníky hodinek Bering vždy chrání safírové sklíčko, které se obvykle používá u sportovních hodinek spíš než těch módních. To proto, že je maximálně odolné proti škrábancům a vrypům.

Značku Bering si pro spolupráci vybírají významní návrháři. Obrovský úspěch například sklízí kolekce osobních hodinek s chytrým systémem vyměnitelných řemínků, pod kterou se podepsal dánský designér Maxe René, kterou také najdete v nabídce našeho e-shopu.

Podmínky záruky

Délka a podmínky záruky jsou uvedeny v záručních listech přiložených k výrobkům. U výrobků, které byly zakoupeny v zahraničí platí záruční doba dle podmínek uvedených v Mezinárodním záručním listu, který musí být řádně vyplněn a předložen spolu s výrobkem.

Opravy starších modelů a pozáruční servis

Náhradní díly na modely hodinek, u kterých byla výroba již ukončena, jsou k dispozici ještě cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisní středisko Vás v případě zájmu může informovat o situaci u konkrétního modelu. Pro pozáruční servis lze využít také smluvních servisních partnerů Bering.

www.beringtime.cz

Garance původu


Hodinky a šperky značky Bering pro vás dovážíme do České republiky přímo od výrobce. V klenotnických prodejnách a v e-shopu Corial ručíme za původ a pravost zboží, poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Novinky na váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.