CORIAL - Olympia Brno

přízemí

Kde nás najdete?
U Dálnice 777
664 42, Brno | přízemí

PO-PÁ: 10:00 - 21:00
SO-NE: 9:00 - 21:00

Kde nás najdete a jak se k nám dostanete

Najdete nás v přízemí obchodního centra Olympia. Dostanete se knám snadno bezplatnou autobusovou dopravou z ulice Úzká (modré autobusy Olympia). Kolem celého centra je rozsáhlé parkoviště a také je zde možnost parkovat v parkovacím domě.

Značky v této prodejně

V této prodejně si můžete prohlédnout, vybrat a zakoupit níže uvedené značky. Prodejní personál vám ochotně pomůže a poradí s výběrem.
koupíte v e-shopu

Služby a servis

Provádíme výměnu baterií, zkrácení náramků, drobný hodinářský servis všech námi prodávaných značek a také čištění šperků.

Máme nejširší kolekci hodinek CITIZEN, BULOVA, BERING, SWISS MILITARY HANOWA, TELSTAR, ENGELSRUFER a POLICE a velký výběr zlatých i stříbrných šperků a snubních prstenů. Prodáváme šperky módních značek jako ENGELSRUFER, THOMAS SABO, BROSWAY, CALVIN CLEIN, POLICE.

Vydáváme objednávky z našeho e-shopu.

Obchodní centrum - Olympia

Najdete nás v přízemí obchodního centra Olympia přímo na hlavním náměstí obchodní pasáže. Do našeho centra se snadno dostanete bezplatnou autobusovou dopravou z ulice Úzká (modré autobusy Olympia). Kolem celého centra je rozsáhlé parkoviště a také je zde možnost parkovat v parkovacím domě.

Naše prodejna v obchodním centru

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.