Vrácení a výměny

Do 30 dnů máte právo bez udání důvodu odstoupit od kupní smlouvy uzavřené přes internet (takzvaně "na dálku") a máte nárok na vrácení peněz.

⭐ Zákonnou lhůtu 14 dnů prodlužujeme s platností od 29.11.2022 na 30 dnů. ⭐

Zboží zakoupené v prodejně Corial (bez objednávky z e-shopu) můžete ve lhůtě 14 dnů vyměnit - nelze jej vrátit. Tuto nadstandardní službu využijete hlavně pro pohodový nákup dárku - pokud se netrefíte do velikosti nebo vkusu obdarovaného, můžete přijít zboží vyměnit. Výměnu je možné provést za jakékoli zboží ve stejné nebo vyšší hodnotě. 

V obou případech vrácení nebo výměny nejdříve posuzujeme, zda zboží není poškozené nebo opotřebované. V případě opotřebení zboží může být podle zákona hodnota vracené částky snížena v míře odpovídající případnému opotřebení. Vrácení může být z důvodu poškození zboží odmítnuto. 

Právo odstoupit od smlouvy využijte k vrácení zboží, které vám nevyhovuje. Pokud budete mít o zboží zájem, ale bude nějakým způsobem poškozené, jedná se o reklamaci, a v tom případě postupujte podle reklamačního řádu - najdete ho tady.

Pokud si nejste jistí, určitě nám zavolejte nebo napište - kontakty najdete tady. Rádi vám poradíme, jak postupovat ve vašem konkrétním případě.


Adresy pro zaslání zásilky a odstoupení od smlouvy:

E-shop Corial
GOLDTIME a.s.
U libeňského pivovaru 2015/10
180 00  Praha 8
Česká republika
E-mail: eshop@corial.cz
 

POSTUP PŘI ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Vrácení části objednávky nebo výměna zboží

 • Můžete odstoupit od smlouvy a vrátit celou zásilku nebo jen její část.
 • V obou případech musíte spolu s vraceným zbožím vrátit i veškeré příslušenství a případně akční dárek, který se na toto zboží při koupi vztahoval.
 • V prodejně můžete provést výměnu za stejné zboží (změna velikosti nebo barvy) i za jiné zboží ve stejné nebo vyšší hodnotě ihned na místě, je-li požadované zboží skladem.
 • Zboží zakoupené v rámci akcí, slev a doprodejů nelze
  měnit ani reklamovat vady, na které byla sleva poskytnuta.
  Dárky a bonusy k nákupu nelze měnit a reklamovat.
  Na zlevněné zboží se poskytuje základní záruka 2 roky
 • Bude-li vrácené zboží, za které požadujete výměnu, nadměrně opotřebované nebo poškozené, výměna není možná. Přijmeme vaši žádost o odstoupení od smlouvy a můžeme vracenou kupní cenu snížit o částku odpovídající vzniklé škodě na zboží a nákladům na uvedení zboží do původního stavu, jak je uvedeno v platných Obchodních podmínkách, které najdete tady.

Vrácení na centrálu e-shopu

Chcete-li nás informovat o odstoupení před odesláním zásilky, pošlete informaci na náš e-mail eshop@corial.cz, kde uvedete: číslo faktury, číslo objednávky, kód vraceného zboží, číslo účtu pro vrácení peněz.

 • Napište "odstoupení od kupní smlouvy" na kopii či originál dokladu (faktura, paragon nebo dodací list), který přiložíte do balíčku spolu s vraceným zbožím.
 • Na dokladu také vyznačte, které zboží nám vracíte.
 • Do balíčku vložte také všechno příslušenství, které je uvedeno na faktuře a souvisí s vraceným výrobkem (pokud si některé výrobky z faktury ponecháte, ponecháte si s nimi jen příslušenství, které k nim patří a certifikát, ostatní vrátíte).
 • Zásilku odešlete na naši adresu - všechny kontakty najdete tady. Zásilka musí být v souladu s podmínkami přepravce, poštou posílejte jako cenné psaní s pojištěním. 
 • Za ztrátu či poškození zásilky během přepravy zpět neručíme. Zboží musí být kompletní (včetně všech dokladů a příslušenství), mělo by být nepoužité, nepoškozené a zabaleno tak, aby se během přepravy nepoškodil jeho originální obal. Vrácené zboží zpět nezasílejte na dobírku, zásilku bychom nemohli převzít a vrátila by se vám zpátky.
 • Pokud se rozhodnete přinést zboží na centrálu e-shopu osobně, zboží od vás převezmeme s příslušnými doklady na recepci ve 2. patře. od pondělí do pátku od 8:30 do 15:30 hod. Vydáme vám protokol o převzetí zásilky. Výměna zboží na místě není možná. Pokud požadujete výměnu za jinou velikost, uveďte to v příslušné kolonce přijímacího protokolu. Vyměněné zboží vám odešleme na adresu.

Vrácení v prodejně

Ať už vracíte zboží, které jste předtím vyzvedli v prodejně nebo vám bylo doručeno na adresu, postup je jednoduchý:

 • Nezapomeňte přijít s původním paragonem, fakturou nebo dodacím listem.
 • Přineste také veškeré příslušenství, které ke zboží patří (krabičku, dárek k objednávce apod.)
 • Po kontrole pravosti a stavu zboží vám hned na místě vrátíme peníze.

VRÁCENÍ PENĚZ

Vracíte-li zboží do centrálního skladu e-shopu:

 • Peníze za zboží vrácené do našeho skladu E-SHOPU vám zašleme na bankovní účet, pokud jste platili bankovním převodem nebo na dobírku.
 • Případně vrátíme peníze na kartu, pokud jste objednávku platili on-line kartou. Pokud vracíte jen část objednávky placené on-line kartou, peníze vám nemůžeme vrátit zpět na kartu, ale pošleme je také na bankovní účet. Proto uvádějte bankovní účet u každého odstoupení od smlouvy, ať společně zamezíme zbytečnému prodlení při vracení peněz.
 • Peníze vracíme v zákonné lhůtě nejpozději do 14 dnů od převzetí vráceného zboží.

Při vrácení zboží v prodejně:

 • Ať už jste za zboží platili při převzetí v prodejně, nebo vám bylo doručeno na adresu, peníze za vrácené zboží dostanete zpět hned při předání zboží (budou-li splněny všechny podmínky pro odstoupení od smlouvy).

POUČENÍ O PRÁVU ODSTOUPIT OD SMLOUVY PODLE ZÁKONA

 • Lhůta 30 dnů začíná běžet den po dodání zboží a považuje se za zachovanou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 30 dnů.
 • Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte o svém odstoupení od této smlouvy informovat prodávajícího formou jednostranného právního jednání (například dopisem zaslaným prostřednictvím provozovatele poštovních služeb nebo e-mailem).
 • Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, musí být datum odeslání odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty (buď e-mailem, nebo doložením podacího lístku), zboží může dorazit na naši adresu později.
 • Zboží bez zbytečného odkladu zašlete zpět na naši adresu nebo je předejte v příslušné prodejně.
 • Náklady spojené s vrácením zboží: Ponesete přímé náklady spojené s vrácením zboží. 
 • Odpovědnost za snížení hodnoty vráceného zboží: Odpovídáte pouze za snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než který je nutný k obeznámení se s povahou a vlastnostmi zboží, včetně jeho funkčnosti.
 • Platbu vrátíme až po obdržení vráceného zboží.
 • Zboží zakoupené v e-shopu je možné vrátit prostřednictvím některé z prodejen Corial

Aktualizace textu: Květen 2023

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.