Sortiment Značky Police

Police

Inspirujte se novou kolekcí!

Značka POLICE se proslavila především díky italským návrhářům, kteří už 40 let tvoří ikonické brýle.
V minulosti zdobily tváře slavných osobností, např. Davida Beckhama nebo Antonia Banderase. V současnosti se POLICE pyšní ambasadorem ze světa motorsportu, a to hned z Formule 1, Lewisem Hamiltonem.
Hodinky a šperky volně svým designem na brýle navazují. Poznáte je na první pohled – jsou neotřelé, signifikantní, často robustní, v tmavších odstínech a nejvíce kombinují kůži a ocel.
  Více


Hodinky i šperky Police máme skladem, doručíme k vám do 2 dnů od objednání. Unisex hodinky, šperky, ale i sluneční brýle a další doplňky Police vždy záměrně vystupují z řady svou velikostí a robustností.

Vše se točí okolo chirurgické oceli v nápadných tmavě šedých, často i modrých odstínech, kterou doplňuje přírodní kůže. 

Italská značka Police už desítky let rebeluje proti ustanoveným pořádkům. 

Hodinky Police mohou být masivní a nepřehlédnutelné svými vícenásobnými  číselníky s kombinovanými funkcemi.

Odvážná metropolitní Police se často inspiruje silnými motivy, jako jsou šípy, dýky, kříže nebo lebky, které se působivě prolínají s nejnovějšími trendy.

Vyberte si pro sebe ty pravé, od sportovních po městské.

U příležitosti uvedení filmu Muži v černém: Globální hrozba byl vyroben jedinečný šperk POLICE s logem MIB. Celosvětově zahrnuje tato limitovaná edice jen 4000 kusů a u nás si právě můžete koupit jeden vzácný exemplář! 

Řadit
Filtrovat
Cena
od
do
Šperky
Hodinky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.