Sortiment Značky Police

Police

Inspirujte se novou kolekcí!

Značka POLICE se proslavila především díky italským návrhářům, kteří už téměř třicet let tvoří ikonické brýle.
V minulosti zdobily tváře slavných osobností, např. Davida Beckhama nebo Antonia Banderase. V současnosti se POLICE pyšní ambasadorem ze světa motorsportu, a to hned z Formule 1, Lewisem Hamiltonem.
Hodinky a šperky volně svým designem na brýle navazují. Poznáte je na první pohled – jsou neotřelé, signifikantní, často robustní, v tmavších odstínech a nejvíce kombinují kůži a ocel.
  Více
Hodinky BARWARA Hodinky Berkeley Hodinky Bleder Hodinky COLLIN Hodinky DAINTREE Hodinky Grille Hodinky KAIZUKA Hodinky Kaweka Hodinky LANSHU Hodinky LUANG Hodinky Makati Hodinky MENELIK Hodinky MONTARIA Hodinky NADU Hodinky Neist Hodinky Orkneys Hodinky PATRIOT Hodinky Rock Rebel Hodinky Rotor Hodinky SALKANTAY Hodinky Sandwood Hodinky SILFRA Hodinky Sketch Hodinky Urban Rebel Hodinky Vertex Hodinky VESTERBRO Hodinky Wing


Hodinky i šperky Police máme skladem, doručíme k vám do 2 dnů od objednání. Unisex hodinky, šperky, ale i sluneční brýle a další doplňky Police vždy záměrně vystupují z řady svou velikostí a robustností.

Vše se točí okolo chirurgické oceli v nápadných tmavě šedých, často i modrých odstínech, kterou doplňuje přírodní kůže. 

Italská značka Police už desítky let rebeluje proti ustanoveným pořádkům. 

Hodinky Police mohou být masivní a nepřehlédnutelné svými vícenásobnými  číselníky s kombinovanými funkcemi.

Odvážná metropolitní Police se často inspiruje silnými motivy, jako jsou šípy, dýky, kříže nebo lebky, které se působivě prolínají s nejnovějšími trendy.

Vyberte si pro sebe ty pravé, od sportovních po městské.

U příležitosti uvedení filmu Muži v černém: Globální hrozba byl vyroben jedinečný šperk POLICE s logem MIB. Celosvětově zahrnuje tato limitovaná edice jen 4000 kusů a u nás si právě můžete koupit jeden vzácný exemplář! 

Řadit
Filtrovat
Značka
Šperky
Hodinky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.