Novinky a články

Nechte si posílat akce a novinky na e-mail.
​Neuteče vám už žádný výhodný nákup ani dárek. A můžete být mezi prvními, kdo si pořídí nové modely šperků nebo hodinek. Odebírejte naše novinkya získejte všechny výhody, které vám můžeme dát!


CHCI NOVINKY NA E-MAIL  >>>

Andělské hodinky Engelsrufer
Odměřujte své příjemné chvilky hodinkami s kouzelnou mocí. Něžný šperk i praktický dárek. Skvěle se kombinují se andělskými šperky Engelsrufer.
26. 6. 2019
novinka
Stříbrné šperky Silverino - exkluzivní novinka
Náušnice, prsteny, přívěsky, náramky se zirkony nebo perlou, největší výběr, neodolatelné ceny a 5% věrnostní sleva. Právě teď, exkluzivně v prodejnách a e-shopu Corial.
18. 6. 2019
novinka
Muži v černém - soutěžte s Police o domácí kino
Film "Muži v černém: Globální hrozba" podporuje značka Police a my pro vás máme šperk z limitované edice, dárky a soutěž o domácí kino a další ceny.
10. 6. 2019
akce
Magické šperky Engelsrufer ve Vogue
Magické šperky Engelsrufer, které zakoupíte v našich prodejnách a e-shopu, se představily v červnovém čísle časopisu VOGUE s Pamelou Anderson.
6. 6. 2019
novinka
Záruka 3 roky - hodinky Swiss Military Hanowa

Na všechny hodinky značky Swiss Military Hanowa a Hanowa zakoupené od 1. června 2019 se vztahuje prodloužená záruka 3 roky.

1. 6. 2019
novinka
Dárek pro prvních 100 nákupů značky Pandora v novém e-shopu
Nakupte v novém e-shopu šperky Pandora alespoň za 2390 Kč a získejte náramek Pandora v hodnotě 1690 Kč jako dárek od nás! Akce byla ukončena, náramky jsou rozdány.
28. 5. 2019
akce
Nový eshop, nové akce a výhodné ceny
Omlouváme se, pokud jste dnes chtěli nakoupit a nenašli eshop na svém místě. Víme, že změny nejsou moc oblíbené, ale co takhle změny k lepšímu? A k tomu zvýhodněné ceny hodinek a náramky jako dárek!
28. 5. 2019
novinka

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.