Novinky a články

Nechte si posílat akce a novinky na e-mail. ​Neuteče vám už žádný výhodný nákup ani dárek. Buďte  mezi prvními, kdo si pořídí nové modely šperků nebo hodinek. 

Chci dostávat akce a novinky na e-mail

Až 30 % slevy na šperky Pandora na oslavu otevření prodejen
Oslavte s námi znovu-otevření prodejen a pořiďte si své oblíbené šperky Pandora se slevou až 30 %. AKCE UŽ BYLA UKONČENA.
7. 5. 2020
akce
10 dobrých zpráv - odpovědi na vaše nejčastější dotazy
Co s dárkovými poukazy, kterým skončila platnost během uzavření prodejen? Do kdy přijímáme výměny a raklamace? A kdy už otevřeme naše prodejny? 
29. 4. 2020
akce
10% věrnostní sleva pro radost v karanténě
Do konce dubna jsme pro registrované zákazníky zvýšili věrnostní slevu na 10 %. Sleva platí na všechno nezlevněné zboží. AKCE UŽ BYLA UKONČENA.
20. 4. 2020
akce
Shopping Fever - šperky Pandora se slevou až 30%
Kupte 2 šperky se slevou 20 %. Kupte 3 a víc se slevou 30 %.
AKCE BYLA JIŽ UKONČENA.
15. 4. 2020
akce
Darujte dárkový poukaz na nákup šperků a hodinek
Ode dneška můžete v e-shopu pořídit jako dárek dárkovou poukázku v hodnotě 1500 Kč. Poukázky platí na nákup jakéhokoli zboží v e-shopu.
7. 4. 2020
novinka
Podporujeme Itálii a italské značky
Přidali jsme do e-shopu šperky italské značky Brosway a přes 60 dalších modelů hodinek italské značky Police. Podpořte s námi Itálii, italské designéry, výrobce a značky!
3. 4. 2020
novinka
Hodinky Engelsrufer - o kousek blíž do ráje s motivy TROPIKO
Zatoulejte se ve svých myšlenkách do ráje. Nechte se ovládnout pozitivní energií vycházející z panenské přírody ostrovů Karibiku a sněte...
17. 3. 2020
novinka

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.
Postbackgenerator