Objevte luxusní šperky Ti Sento

7. 12. 2022

,,JSME ELEGANTNÍ A RAFINOVANÉ,
  ALE NIKDY NE NUDNÉ.”

 
Celosvětově známá holandská značka Ti Sento vyrábí stříbrné šperky v italském stylu více než 20let. Vyniká svou mimořádnou kvalitou a elegantním designem. Jejich šperky jsou detailně propracované, ručně osázené a vyrobené z těch nejlepších materiálů. Každý z nich je potažen rhodiem, což jim dodává vyšší lesk. Tato povrchová úprava také poskytuje vyšší ochranu proti poškrábání a ztrátě barevnosti, ke které časem přirozeně dochází.

 
Ztělesňující ryzí luxus, půvab a eleganci.

 
Designéři této značky se vždy při tvorbě nové kolekce inspirují určitým místem, městem, objektem nebo pohybem. Může to být doslova cokoliv. Šperky provází dokonalý smysl pro detail. Lze je snadno kombinovat a vytvářet z nich váš unikátní look.
 

MIX & MATCH

Čím více, tím lépe.

Vytvořte si svou jedinečnou kombinaci dle dané příležitosti a svého osobního stylu. Nechte se unést jejich výjimečností. U Ti Senta nemá fantazie žádné meze. Buďte hraví!

„Šperky jsou tady od toho, aby dělaly radost. Vybírejte si je dle svého vkusu a podtrhněte jimi svou jedinečnou osobnost. To je přesně to, čím se řídím, když vytvářím naše nové kolekce.“

Lilian Van Zuylen
(Art Director of the Atelier Ti Sento)KONTRAST & VRSTVENÍ

Materiály, které designéři používají, jsou klíčem k jejich charakteristickému stylu. Zaměřují se na myšlenku spojit ,,odlišné” v ,,jednotné”. A právě kontrast barev a materiálů činí z jejich šperků jedinečné kousky. Bohatství kolekce spočívá v materiálech a kontrastních tvarech.

Jsou zkrátka famózní!

Možná vám připomínají vaší stylovou pratetu, ale právě proto jsou tak cool!
Jsou navrženy tak, aby odpovídaly nadčasovému stylu. Jemný řetízek dokonale splyne s těžšími kusy. Náušnicové přívěsky vypadají skvěle na minimalistických náušnicích, a pokud budete chtít být kreativní, můžete pověsit rovnou dva přívěsky na jeden díl nebo je různě kombinovat. Chystáte se vystoupit z řady a zaujmout něčím unikátním? Vrstvěte.
 

Odvažte se být jiná, odvažte se být sama sebou.

 

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.