Bulova

Značka s historickými kořeny v srdci Evropy - v Čechách.

V roce 1875, v době zlaté éry průmyslového a společenského vzestupu Ameriky, otevřel český imigrant Josef Bulova narozený v Lounech klenotnický obchod v centru New Yorku.

Nikdy nepolevující snaha dodržet požadavky na kvalitu, preciznost, technickou dokonalost a neustálou modernizaci plynoucí z vlastní vynalézavosti se stala základním kamenem, na kterém byla vystavěna značka Bulova. Především vynalézavost a snaha o inovace a modernizace vedla k mnoha úspěšným konstrukcím, které se staly milníky historie výroby časoměrné techniky.

Bulova byla mimo jiné první hodinářskou firmou, která – ač původně byla původně manufaktura – zavedla standardizovanou pásovou výrobu hodinek a hodin. Byla první firmou na světě která vyrobila elektronické ladičkové hodinky, v té době nejpřesnější časomíru. Její výrobky se dokonce díky své kvalitě dostaly až za hranice naší Zeměkoule.

Bulova byla průkopníkem i ve způsobu prodeje svých výrobků – byla první hodinářskou firmou, která se stala sponzorem časomíry v rozhlasovém a televizním vysílání pokrývajícím celou Ameriku. Byla průkopníkem zavádění elektronické časomíry ve sportu, její značka byla spojena s historickým přeletem Atlantiku Charlesem Lindbergem. Stala se také dodavatelem časomíry pro 46 kosmických misí NASA. V roce 1971 byly hodinky Bulova na levé ruce skafandru Davida Scotta - astronauta mise Apollo 15 v oblasti Moře klidu na Měsíci. 

Poslední převratnou a dosud nevídanou novinku přinesla Bulova v roce 2016 – prohnutý stroj chronografu v kolekci CURV.

I dnes se společnost BULOVA při své činnosti řídí stejnými principy jako její zakladatel: vyrábět časoměrné přístroje prvotřídní kvality vyhovující potřebám moderní a neustále se vyvíjející společnosti.

Na hodinky Bulova je v ČR záruka 5 let. 

www.bulova.cz

Garance původu


Hodinky značky Bulova pro vás dovážíme do České republiky přímo od výrobce. V klenotnických prodejnách a v e-shopu Corial ručíme za původ a pravost zboží, poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Novinky na váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.