Sortiment Hodinky

Hodinky

Všechny hodinky jsou skladem, doručíme do 2 dnů od objednání nebo si je můžete vyzvednout v kterékoli naší prodejně. Umět hodinky dobře vybrat se vyplatí, protože si je kupujeme nejen pro sebe, aletřeba také jako dárek k významným životním milníkům a jubileím. Více

Potřebujete klasické módní nebo spíš sportovní hodinky? Vybrané značky můžete zakoupit přímo v našem e-shopu, nově také japonskou značku Citizen.

V prodejnách Corial najdte další značky, například Bulova, Tissot, Zeppelin a mnoho jiných.

  • Hodinky celé z oceli nebo s koženým či silikonovým řemínkem
  • Hodinky v barvě zlata, stříbra, růžového zlata i s krystaly Swarovski
  • Unisex hodinky v moderním designu pro muže i ženy

Klasické hodinky jsou hodinky módní. Nosí se do společnosti i jako každodenní praktický doplněk a ukázka vašeho osobitého stylu. Není výjimkou, že dámy i pánové mají hodinek několik a ladí je se svým oblečením. Sportovní hodinky s vámi zvládnou i vyšší fyzickou zátěž. Jejich pouzdro bývá vyrobené z masivní oceli a ciferník často kryje vysoce odolné safírové sklíčko.

Kvalitní hodinky jsou vždy vodotěsné. Ověřte si, zda vybrané vodotěsné hodinky snesou zátěž, kterou od nich očekáváte - vše o vodotěsnosti hodinek. Klasické hodinky pro denní nošení obvykle začínají na vodotěsnosti 3 ATM/bar, kterou v našem e-shopu ani neuvádíme - takovým hodinkám neublíží mytí rukou, ale do sprchy nebo bazénu je raději neberte. Sportovní hodinky mají vodotěsnost 10 ATM/bar a více.

Řadit
Filtrovat
Značka
Hodinky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.
Postbackgenerator