Sortiment Značky Engelsrufer Hodinky Engelsrufer

Hodinky Engelsrufer

Získejte náramek jako dárek!

Při nákupu šperků Engelsrufer v hodnotě nad 2 499 Kč získáte krásný perlový náramek Engelsrufer jako DÁREK. Tím to však nekončí! K náramku získáte skvělý bonus - nastavitelný řetízek, který vám umožní nosit náramek také kolem kotníku! 

Akce platí do vyčerpání zásob. Nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami.

Více

Stříbrné šperky Engelsrufer ryzosti 925/1000 z rukou německých zlatníků - dokonalý dárek. Šperky v podobě amuletů pro štěstí se vyrábí z toho nejčistšího stříbra a až poté se potahují překrásnou vrstvou žlutého nebo růžového zlata. Tato vrstva je několikanásobná, proto se šperky ani každodenní nošením neošoupou. Vše skladem, doručení do 2 dnů.


Andělské zvonky

Andělské zvonky jsou zdobené přívěsky s ocelovou rolničkou uvnitř. Rolničky se vyrábějí ručně, a proto má každá z nich svůj unikátní zvuk. Tiché cinkání vytváří spojení s vaším strážným andělem, který tak nad vámi neustále bdí. Jemné vibrace navíc uklidňují mysl.

Magické kameny

V souladu s přírodou vás mocný kámen obklopí svou aurou a energií. Tyto přírodní kameny mají pozitivní vliv na tělo a mysl. Malachit znamená ochranu a štěstí. Tygří oko zajistí rovnováhu a vhled. Červený jaspis podporuje vitalitu a sílu. Růžový křemen posiluje lásku a harmonii. Modrý achát znamená zdraví a rovnováhu. Tmavě modrým mocným kamenem je lapis lazuli, který znamená důvěru a moudrost.

Andělské hodinky

Dámské hodinky Engelsrufer se symboly života, nebeské lásky a ochrany zakoupíte právě teď exkluzivně v prodejnách a e-shopu Corial. Odměřujte čas od jedné příjemné chvilky k další hodinkami s kouzelnou mocí!

Řadit
Filtrovat
Cena
od
do
Hodinky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.