Sortiment Značky Vilmas

Vilmas

Tato německá značka již téměř 40 let stojí za kvalitními módními šperky, které dokonale doplní váš outfit.

Kolekce AMORETTI - e dynamická kolekce inspirovaná italským šarmem. Kdo by nemiloval rozmanité šik tvary a jemné barvy, které se vzájemně hezky kombinují.

Kolekce CHAMPAGNE - kolekce pro všechny mladé věkem i duchem! Šperky jsou tak třpytivé, že připomínají bubliny šampaňského. Všechny modely jsou ve stříbrné a zlacené úpravě.

Kolekce KLASSIK okouzlí všechny milovníky elegance a klasických kousků, které nikdy nevyjdou z módy.

Kolekce VITA to jsou perfektní tvary a luxusní vzhled originálních kousků, jejichž charakteristickým znakem je dokonale zpracované pavé. Více
Kolekce PURE Objevte nejnovějši kolekci PURE s výjimečnými vlastnostni. •    Ideální doplněk pro ty, kteří vyznávají minimalistický styl, nebo šperky rádi vrství.
•    Jsou vyrobeny ze snadno recyklovatelného stříbra o ryzosti 959/1000 zdobeného zirkony. Jedná se o nejvyšší ryzost stříbra na českém trhu.
•    Šperky PURE mají přirozenou barvu stříbra, nejsou rhodiované.
•    Jsou udržitelné - upuštění od povrchové úpravy umožňuje zamezení energeticky náročných procesů, použití přídavné vody, jejího zpracování a separace, jakož
i zamezení likvidace a spalování chemikálií zbývajících po procesu povrchové úpravy. Výsledkem je úspora spotřeby energie a vody při jejich výrobě.
•    Patentovaná slitina PURE má minimální obsah mědi. Díky tomu lidé s alergií na stříbro nebo na zlato snášejí tento šperk velmi dobře.

Kolekce LADY FINEST - šperky, které budete milovat ... Kombinace zlata a briliantů v těchto špercích je dokonalým spojením luxusu a krásy. Šperky jsou vyrobeny ze 14kt zlata (585/1000). Ke šperku se dodává certifikát o pravosti briliantu.

 
Řadit
Filtrovat
Cena
od
do
Značka
Šperky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.