Sortiment Značky Pandora

Pandora

Od ledové zimy po nadějné jaro!

Nová kolekce Pandora Moments oslavuje krásu jara. Jsou plné oslnivých barev a symbolů svobody. Ponořte se do nejkrásnějšího období v roce a vdechněte svému vzhledu nový život pomocí svěžích šperků, které jsou inspirovány jarní oblohou.

Hlavním představitelem nové kolekce jsou létající Vlaštovky v různých odstínech modré barvy. Vybírat můžete také z nových roztomilých zvířátek jako Červená beruška, Létající jednorožec prasátko, Třpytivá vlaštovka nebo Růžový motýl.

Slaďte nové kousky s vaší jedinečnou sbírkou nebo si pořiďte celý set nových peckových náušnic a náhrdelníku. Vytvořte si stylový jarní look z modrých macešek či Plovoucího zahnutého pírka pozlaceného 14karátovým růžovým zlatem.

Nechte své sny vzlétnout k oblakům!


  Více

Kolekce PANDORA ME se pyšní nejjemnějšími detaily. Drobné přívěsky vytvářejí životní příběh, ať už na náramcích nebo na broži se spínacím špendlíkem. Mikrokolekce Pandora Me není kompatibilní s přívěsky a náramky Moments a Reflexions. Více tady.

Šperky Pandora si získaly srdce milionů žen na celém světě především svými tématickými přívěsky a amulety ze sterlingové stříbra, žlutého nebo růžového zlata, které oslavují drobná každodenní vítězství a připomínají radostné okamžiky.

Každý šperk Pandora je vyrobený ručně. Šperky jsou zdobeny vykládanými kameny, drahokamy a kultivovanými sladkovodními perlami.

Jako autorizovaný online prodejce této značky vám vydáme k nákupu šperků Pandora "Osvědčení o pravosti", které stvrzuje, že zakoupené šperky jsou pravé.

Řadit
Filtrovat
Značka
Šperky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.