Sortiment Značky Pandora Šperky Pandora

Šperky Pandora

Pro milovníky slunce a letní snílky je čas přivítat novou zářivou energii!

‌Toto léto Pandora uvádí symboly přírody (třpytivá včela, motýl z Murano skla, metalický gekon) a osobní emblémy (modrá ruka Hamsa), které nabízejí ochranu a vedení. Dodají vám sílu překonávat překážky, sebedůvěru k dosažení svých snů a svobodu vyjádřit se. Nové sluneční a měsíční prvky (měsíc a slunce) budou vaším světlem v temnotě.

‌Oslavte společně s Pandorou vaše jedinečné letní zážitky (trojitý visací přívěsek fotoaparát, srdce a kompas) a nechte se inspirovat novou pozitivní energií. Kolekce vás zavede až do hlubin oceánu, kde na vás čekají samá překvapení jako svítící rak poustevník, medúza měnící barvu podle teploty nebo nové Disney postavičky z pohádky Malá mořská víla.

Více


_______________________________________________________

Kolekce PANDORA ME se pyšní nejjemnějšími detaily. Drobné přívěsky vytvářejí životní příběh, ať už na náramcích nebo na broži se spínacím špendlíkem. Mikrokolekce Pandora Me není kompatibilní s přívěsky a náramky Moments a Reflexions. Více tady.

Šperky Pandora si získaly srdce milionů žen na celém světě především svými tématickými přívěsky a amulety ze sterlingové stříbra, žlutého nebo růžového zlata, které oslavují drobná každodenní vítězství a připomínají radostné okamžiky.

Každý šperk Pandora je vyrobený ručně. Šperky jsou zdobeny vykládanými kameny, drahokamy a kultivovanými sladkovodními perlami.

Jako autorizovaný online prodejce této značky vám vydáme k nákupu šperků Pandora "Osvědčení o pravosti", které stvrzuje, že zakoupené šperky jsou pravé.

Řadit
Filtrovat
Značka
Šperky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.