Sortiment Značky Pandora Šperky Pandora

Šperky Pandora

Žádný příběh o lásce není jako ten váš!

Objevte novou kolekci PANDORA plnou symbolů lásky, které to řeknou za vás.

Vyprávějte příběhy o lásce ve všech jejích podobách. Ukažte světu tu svoji! Romantickou, rodinnou, přátelskou, sebelásku, lásku k přírodě, vášním, ale i k věcem. 

Největšími novinkami kolekce jsou náramek a náhrdelník s novým řetízkem s jedinečným designem složeným z geometrických tvarů a sponou ve tvaru srdce se symbolem nekonečna. Přívěsky písmena abecedy, kterými vyjádříte více než jen iniciály. Klubový přívěsek ve tvaru mušle, který představuje životní růst, jedinečnost a vnitřní krásu každého z nás.
  Více

Kolekce PANDORA ME se pyšní nejjemnějšími detaily. Drobné přívěsky vytvářejí životní příběh, ať už na náramcích nebo na broži se spínacím špendlíkem. Mikrokolekce Pandora Me není kompatibilní s přívěsky a náramky Moments a Reflexions. Více tady.

Šperky Pandora si získaly srdce milionů žen na celém světě především svými tématickými přívěsky a amulety ze sterlingové stříbra, žlutého nebo růžového zlata, které oslavují drobná každodenní vítězství a připomínají radostné okamžiky.

Každý šperk Pandora je vyrobený ručně. Šperky jsou zdobeny vykládanými kameny, drahokamy a kultivovanými sladkovodními perlami.

Jako autorizovaný online prodejce této značky vám vydáme k nákupu šperků Pandora "Osvědčení o pravosti", které stvrzuje, že zakoupené šperky jsou pravé.

Řadit
Filtrovat
Značka
Šperky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.