bestseller

8680-4

Pánské hodinky ZEPPELIN 100 Jahre Zeppelin 8680-4

9 590
Skladem
Jaká je dostupnost zboží?
CORIAL - Atrium Palác Pardubice
do 3 dnů
CORIAL - Olomouc City
ihned
CORIAL - Olympia Brno
ihned
CORIAL - Olympia Mladá Boleslav
ihned
CORIAL - Šestka Praha
ihned
CORIAL E-SHOP rychlé vyzvednutí Praha 8
ihned
Doručení na adresu - ČR
ihned
Doručení na GLS Parcel Shop - ČR
ihned
Doručení na adresu - Slovensko
ihned
doručení do 2 dnů
vrácení do 14 dnů
věrnostní 10% sleva
doprava zdarma
autorizovaný servis
doručíme na Slovensko

Parametry


ZnačkaZeppelin
Kolekce100 Jahre Zeppelin
Materiálušlechtilá nerez ocel
Průměr / velikost pouzdra42 mm, tloušťka 11 mm
PohonQUARTZ
Sklominerální
Tah / řemínekkožený
Vodotěsnost5 ATM/bar - sprchování
Datumano
Doba záruky2 roky
Určenípánské
Luminiscenceručky a indexy

Popis produktu


Pánské hodinky ZEPPELIN 100 Jahre Zeppelin 8680-4 zaujmou svým designem leteckých hodinek a množstvím zajímavých funkcí. Na tmavě zeleném číselníku chráněném minerálním sklem vynikají luminiscenční ručky a indexy. Malý číselník u 9. hodiny slouží k měření minut, respektive hodin při použití stopek. U 3. hodiny je malý číselník pro vteřinovou ručku, u 6. hodiny je umístěn alarm. Ukazatel data se nachází na pozici 4 hodin. Na obvodu číselníku jsou stupnice tachymetru pro měření rychlosti a telemetru pro měření vzdálenosti. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli. S barvou číselníku dokonale ladí tmavě zelený prošívaný řemínek z kvalitní kůže. Hodinky mají vodotěsnost 5 ATM a můžete se s nimi také sprchovat. Kožený řemínek je ovšem před častým namáčením lepší chránit, aby neztratil svou pružnost. Díky svému designu jsou tyto hodinky vhodné pro reprezentaci ve společnosti, jejich funkce najdou využití každý den.

Používání a péče


Dodržujte několik zásad, aby si vaše hodinky ZEPPELIN zachovaly perfektní vzhled a funkčnost co nejdéle.

Udržujte hodinky čisté a pravidelně navštěvujte servis kvůli ověření vodotěsnosti a přesnosti chodu. Snažte se vyhýbat silným nárazům a extrémním teplotám nad 50 stupňů nebo pod -10 stupňů. Normální provozní teplotní rozsah hodinek je od 5 do 35˚C

Jsou-li hodinky vhodné i ke koupání, potřebují po pobytu ve slané vodě důkladně očistit od zbytků soli.

I když máte hodinky s dostatečnou vodotěsností pro koupání a vodní sporty, kožený řemínek před vodou raději chraňte. Kůže může namáčením ztratit svoji pružnost.

Vodotěsnost


Při styku s vodou nevystavujte hodinky větší zátěži, než jakou uvádí jejich vodotěsnost. Přečtěte si vše o vodotěsnosnosti hodinek.

S hodinkami na letní dovolené?

Při sprchování či koupání s vodotěsnými hodinkami je důležité vyvarovat se prudkých změn teploty vody. Než se s hodinkami vrhnete do mořských vln, nejdřív je lehce opláchněte, abyste zmírnili teplotní šok. Po koupání v moři doporučujeme hodinky opláchnout pitnou vodou, aby se z nich smyla usazená sůl. Ideální je nechat hodinky vyčistit v autorizovaném servisu.

Podmínky záruky


Na hodinky ZEPPELIN se poskytuje záruka 2 roky.

Zeppelin

ZEPPELIN je německá značka hodinek, která vzdává hold jednomu z průkopníků letectví: Ferdinandovi von Zeppelinovi.

Vzducholodě od začátku své existence přitahovaly pozornost desítek tisíc lidí pro svou nadčasovost. V tomto odkazu pokračuje německý výrobce hodinek, který značku Zeppelin vrátil zpět na hodinářské nebe. Od samého počátku si tato společnost kladla za cíl, vytvářet hodinky, které by vynikly díky jejich jedinečnému, nadčasovému, designu, vynikajícímu poměru ceny a výkonu a vysoké kvalitě výrobků.

V nabídce jsou hodinky quartzové i mechanické.

Hodinky Zeppelin spojují německou kvalitu zpracování s dokonalým materiálem a jedinečným designem. 

Logo značky představuje vzducholoď s písmenem Z uprostřed.

www.zeppelin-watches.com

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.
Postbackgenerator