Pánské hodinky VOSTOK Veareone NH72/575H704
Pánské hodinky VOSTOK Veareone NH72/575H704
NH72/575H704

Pánské hodinky VOSTOK Veareone NH72/575H704

27 000 Kč
Není skladem
Klikněte pro zobrazení dostupnosti
CORIAL - Centrum Černý Most Praha
nedostupné
CORIAL - Forum Liberec
nedostupné
CORIAL - Olomouc City
nedostupné
CORIAL - Olympia Brno
nedostupné
CORIAL - Olympia Mladá Boleslav
nedostupné
CORIAL - Šantovka Olomouc
nedostupné
CORIAL - Šestka Praha
nedostupné
CORIAL - Teplice Olympia
nedostupné
CORIAL ESHOP - výdejna centrála Praha 8
nedostupné
Doručení na adresu - ČR
nedostupné
GLS Parcel Shop nebo Zásilkovna - ČR
nedostupné
Doručení na adresu - Slovensko
nedostupné

Parametry


ZnačkaVostok
KolekceVeareone
Materiáltitan
Barvastříbrná; černá
Průměr / velikost pouzdra48 mm
Číselníkčerný
Sklominerální tvrzené s antireflexní úpravou
Tah / řemínekkožený
Vodotěsnost30 ATM/bar - hlubinné potápění
Doba záruky2 roky
Určenípánské
Extravodotěsný box 10 ATM; náhradní řemínek v základní výbavě; šroubovák na výměnu řemínku; průhled na strojek skrz zadní víko; vyrobeno 299 ks; povrchová úprava strojku rutheniem
Luminiscencetritium - ručky, indexy

Funkce

SYSTÉM POHONUAUTOMAT
- Rezerva chodu41 hodin
- Počet kamenů/uložení24
- Frekvence stroje3 Hz / 21.600 polokmitů/hod.
Zobrazení času (analogově)hodiny, minuty, sekundy
SPECIÁLNÍ PARAMETRY A FUNKCEskeletonovaný číselník (průhled na strojek)

Produkt je v kategoriích

Pánské hodinky Vostok

Popis produktu


Pánské hodinky VOSTOK Veareone NH72/575H704 jsou zajímavý model s výrazným originálním designem vyrobený v limitované edici o 299 kusech. Na černém číselníku s průhledem na strojek se vyjímají luminiscenční ručky a indexy. Vteřinová ručka je žlutá. Číselník je chráněn tvrzeným minerálním sklem s antireflexní úpravou. Masivní pouzdro s černou lunetou se stupnicí je vyrobeno z titanu. Pohodlné nošení zaručuje černý žlutě prošitý řemínek ze silné kůže. Hodinky jsou osazeny mechanickým strojkem s automatickým natahováním běžným pohybem ruky s rezervou chodu 41 hodin. Jsou vodotěsné do 30 ATM, takže se s nimi lze bez obav potápět do větších hloubek. Dodávány jsou ve vodotěsném boxu do 10 ATM spolu s náhradním řemínkem a šroubovákem na jeho výměnu. Jejich zajímavostí je průhledné zadní víko.

Používání a péče


Vaše hodinky Vostok si zachovají co nejdelší životnost, perfektní vzhled a bezchybnou funkčnost při dodržování několika důležitých zásad:

Udržujte hodinky čisté a pravidelně navštěvujte servis kvůli ověření vodotěsnosti a přesnosti chodu. Snažte se  vyhýbat silným nárazům a extrémním teplotám  nad 50 stupňů nebo pod -10 stupňů. Normální provozní teplotní rozsah hodinek je od 5 do 35˚C

Jsou-li hodinky vhodné i ke koupání, potřebují po pobytu ve slané vodě očistit od zbytků soli - nejlépe opláchnutím v pitné vodě a následným osušením suchou, savou utěrkou.

I když máte hodinky s dostatečnou vodotěsností pro koupání a vodní sporty,  kožený řemínek před vodou raději chraňte.  Kůže může namáčením ztratit svoji pružnost.

Ekologická likvidace - hodinky, hodiny a budíky, vyjma těch s automatickým pohonem, mají v sobě baterii nebo akumulátor, proto je potřeba s nimi na konci jejich živostnosti zacházet šetrně s ohledem na přírodu. Hodinky nepatří do komunálního odpadu >> 

Vodotěsnost


Při styku s vodou nevystavujte hodinky Vostok větší zátěži, než jakou uvádí jejich vodotěsnost. Klikněte na odkaz a zjistěte si, co vlastně  údaje o vodotěsnosti  znamenají.

S hodinkami u bazénu nebo u moře?

Při sprchování či koupání s vodotěsnými hodinkami je důležité vyvarovat se prudkých změn teploty  vody.  Než se s hodinkami vrhnete do mořských vln, nejprve je lehce opláchněte, abyste zmírnili teplotní šok. Po koupání v moři doporučujeme hodinky opláchnout pitnou vodou, aby se z nich smyla usazená sůl. Ideální je nechat hodinky 

Vostok

Hodinky VOSTOK EUROPE se vyrábějí v litevském Vilniusu. Značka není čistě litevská, vydání jí ruská technika a design. Propojuje všechny silné ruské vlivy lokálních technologií a designu. Tyto prvky kombinuje samozřejmě se současnými trendy. Design hodinek Vostok Europe je velmi signifikantní a každá modelová řada skutečný příběh.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.