Swiss Military Hanowa: Speciální edice hodinek, která pomáhá

5. 8. 2021

Švýcarská značka hodinek Swiss Military Hanowa vznikla v roce 1990 jako divize značky Hanowa a už od počátku svého působení se hlásí k podobným hodnotám jako helvétská armáda (proto „military“ v názvu).
 
Stejně jako ona se snaží „ochraňovat“ a „pomáhat“, což v současné době dokazuje mimojiné spoluprací s Mezinárodní anti-pytláckou nadací IAPF.
 

Švýcarské hodinky a dobrý skutek k tomu

Od roku 2018 si můžete zakoupit hodinky z kolekce Akashinga, přičemž část zisku jde na výcvik stejnojmenné ženské jednotky, která v Zimbabwe chrání nosorožce, žirafy, slony a další ohrožená zvířata proti pytlákům.

Aktuálním modelem jsou pánské hodinky Akashinga 6344.04.001IAPF se safírovým sklíčkem, strojkem QUARTZ a ochrannou známkou Swiss Made.


Podívejte se, jak už projekt Akashinga pomohl

Afrika je krásná, ale umí být i krutá. Pořízením hodinek podpoříte nejen výcvik žen, které jsou následně schnopny střežit zvířata proti pytlákům, ale i ženy samotné. Ty totiž pocházejí ze sociálně slabších rodin a díky projektu IAPF dostávají šanci vést smysluplný a důstojný život.

Podívejte se na video, jak už projekt Akashinga pomohl:


Pouzdro hodinek Akashinga 6344.04.001IAPF má průměr 39 mm a je vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli. Na číselníku najdete kromě luminiscenčních ruček a indexů také datum. Nejvíce pozornosti poutá znak helvétského kříže (jako u všech hodinek Hanowa) a hlavně logo IAPF v podobě nosorožce. To bude všem majitelům připomínat, že nákupem udělali dobrý skutek.
 
Nový model je jednoduchý a spíše než na množství funkcí sází na kvalitní zpracování. Označení Swiss Made mohou nést jen hodinky, které jsou skutečně vyrobeny, smontovány a zkontrolovány ve Švýcarsku. Tím se liší od všech asijských produkcí. Mají vodotěsnost 5 ATM, takže pohodlně zvládnou například sprchování. Řemínek je vyroben z textilu podšitého kůží.

Nadaci IAPF jde 10 % z celkové částky hodinek. Pomůžete i vy?
 

Aktuálně máme skladem tyto hodinky SWISS MILITARY HANOWA...

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.