Značky Pandora

Pandora

3 za 2!

Při koupi tří šperků získáš nejlevnější jako dárek.  Akce platí od 29.1.2022 do 14.2.2022 nebo do vyprodání zásob v e-shopu a našich prodejnách.
Nabídku nelze kombinovat s jinými slevami a nevztahuje se na klubový korálek PAN780072C01.

Více

Naděje, láska, kouzla...

Nová kreativní kolekce šperků Pandora, která je flexibilní a přizpůsobivá tak, aby odrážela každou stránku vaší osobnosti. Měňte svůj vzhled každý den.


Věnujte náramek Pandora a přikupte přívěsek, kdykoli se naskytne příležitost k oslavě.

Šperky Pandora jsou skvělým dárkem pro každou ženu, pro každou příležitost. S každou kolekcí značky Pandora přicházejí nové barvy a talismany pro štěstí.

Kolekce PANDORA ME se pyšní nejjemnějšími detaily. Drobné přívěsky vytvářejí životní příběh, ať už na náramcích nebo na broži se spínacím špendlíkem. Mikrokolekce Pandora Me není kompatibilní s přívěsky a náramky Moments a Reflexions. Více tady.

Šperky Pandora si získaly srdce milionů žen na celém světě především svými tématickými přívěsky a amulety ze sterlingové stříbra, žlutého nebo růžového zlata, které oslavují drobná každodenní vítězství a připomínají radostné okamžiky.

Každý šperk Pandora je vyrobený ručně. Šperky jsou zdobeny vykládanými kameny, drahokamy a kultivovanými sladkovodními perlami.

Jako autorizovaný online prodejce této značky vám vydáme k nákupu šperků Pandora "Osvědčení o pravosti", které stvrzuje, že zakoupené šperky jsou pravé.

Řadit
Filtrovat
Značka
Šperky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.