Magické šperky Engelsrufer ve Vogue

6. 6. 2019

Magické šperky Engelsrufer, které zakoupíte v našich prodejnách a e-shopu, se představily v červnovém čísle časopisu VOGUE.

Šperky se symbolem Strom života

Strom života nese ve své koruně klid, požehnání a nekonečnou lásku. Tato mocná energie sílí s každým vaším životním rozhodnutím a odhání od vás všechno zlé.

Strom života je nepřekonatelně rozmanitý, ať už jednobarevný, delikátně dvoubarevný nebo posetý bílými zirkony. Filigránové zdobení náušnic, náhrdelníků a náramků váš outfit zvýrazní. Šperky vyniknou stejně dobře samostatně i jako souprava. Stylové tříbarevné šperky s motivem Strom života vás okouzlí jemnými třpytivými pastelovými odstíny.

Větvoví je protkáno symboly lásky, klidu, harmonie a prosperity.

Hodinky se symbolem Strom života

Hodinky Engelsrufer ve dvoubarevném provedení jsou skutečně módní záležitostí. Umělecky zpracovaný Strom života přináší nekonečnou radost ze života spolu s hlubokými city jako je láska, klid a harmonie.

2018-08-17_Engelsrufer-(2).jpg

Šperky se symbolem Ruka Fatimy

Ruka Fatimy je ochranný symbol dodávající neuvěřitelnou energii. Odvrací všechny zlé síly, zaručuje štěstí a věčnou přízeň vyšší moci.

Pokud se chystáte na výlet do Orientu nebo chcete-li do svého každodenního života nasát orientální atmosféru, měli byste zkusit šperky s motivem ruky Fatimy. Již ve starověkém arabském světě byla považována za symbol ochrany a štěstí. Ruka Fatimy je krásný talisman a okouzlující doplněk pro všechny současné i budoucí milovníky Orientu. Vybrat si můžete provedení ve zlaté, stříbrné nebo rose.

Stylingové tipy aneb pravidla stylingu jsou pasé!

Dnes kombinujeme krásné šperky s magickým osobitým vzhledem prostě tak, jak se nám to líbí. Strom života, srdce, křídla a andělé tvoří sbírku šperků s kouzelnou mocí, zosobňují sílu, lásku, ochranu a naději. Jsou to ty nejkrásnější talismany a dokonalé dárky.

S novými motivy vytvoříte krásné sběratelské kombinace, s nimiž dokonale zdůrazníte svůj styl. Jako by šperky vyprávěly váš osobní příběh.

Seznam prodejen, kde zakoupíte šperky Engelsrufer >>>
 

V-2019-06-cover.jpg

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.