Pánské hodinky ACCUTRON Spaceview 2ES6A006
Pánské hodinky ACCUTRON Spaceview 2ES6A006
Pánské hodinky ACCUTRON Spaceview 2ES6A006
2ES6A006

Pánské hodinky ACCUTRON Spaceview 2ES6A006

110 000 Kč
Není skladem
Klikněte pro zobrazení dostupnosti
CORIAL - Centrum Černý Most Praha
nedostupné
CORIAL - Olomouc City
nedostupné
CORIAL - Olympia Brno
nedostupné
CORIAL - Olympia Mladá Boleslav
nedostupné
CORIAL - Šantovka Olomouc
nedostupné
CORIAL - Šestka Praha
nedostupné
CORIAL - Teplice Olympia
nedostupné
CORIAL ESHOP - výdejna centrála Praha 8
nedostupné
Doručení na adresu - ČR
nedostupné
GLS Parcel Shop nebo Zásilkovna - ČR
nedostupné
Doručení na adresu - Slovensko
nedostupné

Parametry


ZnačkaAccutron
KolekceAccutron Spaceview
Materiálušlechtilá nerez ocel
Barvastříbrná; zelená
Průměr / velikost pouzdra43,5 mm
Číselníkstříbrný; zelený
Sklosafírové s antireflexní úpravou
Tah / řemínekušlechtilá nerez ocel
Vodotěsnost5 ATM/bar - sprchování
Doba záruky5 let
Určenípánské
Luminiscenceručky

Funkce

Systém pohonuACCUTRON ELECTROSTATIC
Zobrazení času (analogově)hodiny, minuty, sekundy
SPECIÁLNÍ PARAMETRY A FUNKCEsvětově unikátní strojek - poháněný statickou elektřinou; skeletonovaný číselník (průhled na strojek)

Produkt je v kategoriích

Pánské hodinky Accutron

Popis produktu


Pánské hodinky BULOVA ACCUTRON Spaceview 2ES6A006 zaujmou svým originálním designem a technologií. Číselník chráněný sférickým safírovým sklem s antireflexní úpravou je tvořen průhledem na jedinečný strojek, který k pohonu využívá elektrostatickou elektřinu. Stříbřité ručky jsou luminiscenční, plynule jdoucí vteřinová ručka je oranžová. Pouzdro a elegantní náramek jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Hodinky jsou vodotěsné do 5 ATM a vydrží bez újmy sprchování. Díky svojí jedinečnosti obstojí i při reprezentaci ve společnosti.

Používání a péče


Vaše hodinky ACCUTRON si zachovají co nejdelší životnost, perfektní vzhled a bezchybnou funkčnost při dodržování několika důležitých zásad:

Udržujte hodinky čisté a pravidelně navštěvujte servis kvůli ověření vodotěsnosti a přesnosti chodu. Snažte se vyhýbat silným nárazům a extrémním teplotám nad 50 stupňů nebo pod -10 stupňů. Normální provozní teplotní rozsah hodinek je od 5 do 35˚C

Jsou-li hodinky vhodné i ke koupání, potřebují po pobytu ve slané vodě důkladně očistit od zbytků soli - nejlépe opláchnutím v pitné vodě a následným osušením suchou, savou utěrkou.

I když máte hodinky s dostatečnou vodotěsností pro koupání a vodní sporty, kožený řemínek před vodou raději chraňte. Kůže může namáčením ztratit svoji pružnost.

Ekologická likvidace - hodinky, hodiny a budíky, vyjma těch s automatickým pohonem, mají v sobě baterii nebo akumulátor, proto je potřeba s nimi na konci jejich živostnosti zacházet šetrně s ohledem na přírodu. Hodinky nepatří do komunálního odpadu >> 

Vodotěsnost


Při styku s vodou nevystavujte hodinky ACCUTRON větší zátěži, než jakou uvádí jejich vodotěsnost. Klikněte na odkaz a zjistěte si, co vlastně údaje o vodotěsnosti znamenají.

S hodinkami u bazénu nebo u moře?

Při sprchování či koupání s vodotěsnými hodinkami je důležité vyvarovat se prudkých změn teploty vody. Než se s hodinkami vrhnete do mořských vln, nejdřív je lehce opláchněte, abyste zmírnili teplotní šok. Po koupání v moři doporučujeme hodinky opláchnout pitnou vodou, aby se z nich smyla usazená sůl. Ideální je nechat hodinky

Podmínky záruky


Na hodinky Accutron se poskytuje záruka 5 let.

Při uplatňování reklamace v prodloužené záruční době je podmínkou přiložení platného záručního listu (kde je prodloužená doba vyznačena). 

V případě potřeby se obraťte se na náš autorizovaný servis.

ACCUTRON

Počátky hodinek Accutron sahají až do roku 1952, kdy český rodák a americký imigrant Josef Bulova odstartoval projekt prvních elektronických hodinek. Poprvé je veřejnosti představil v roce 1960 a jednalo se o skutečnou hodinářskou revoluci, která předznamenala příchod quartzových strojků. Nyní se slavný Accutron vrátil s vůbec prvními hodinkami poháněnými elektrostatickou energií. 

Garance původu


Hodinky značky Accutron pro vás dovážíme do České republiky přímo od výrobce. V klenotnických prodejnách a v e-shopu Corial ručíme za původ a pravost zboží, poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Opravy starších modelů a pozáruční servis

Náhradní díly na modely hodinek, u kterých byla výroba již ukončena, jsou k dispozici ještě cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisní středisko Vás v případě zájmu může informovat o situaci u konkrétního modelu. 

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.