Telstar

Telstar je privátní kolekce, kterou Corial doplňuje svoji nabídku o kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné hodinky pro nejširší publikum. Kolekce se tvoří od roku 1991 společně s mateřskou firmou naší společnosti, irskou firmou Solatrex. V nabídce, která je stále proměnlivá, jsou hodinky pro děti, sportovce, podnikatele, slečny, dámy i starší generaci, a to se stejnými zárukami a kvalitou jako u velkých hodinářských značek. To je krédo značky TELSTAR, značky s tradicí delší než 25 let a vlastním garantovaným servisem.

Hodinky Telstar jsou pro každého. Jsou dárkem, který nikdy neurazí. Naplňují představy, sny a přání.

Podmínky záruky

Na hodinky Telstar je poskytována záruka 5 let platná na území České a Slovenské republiky.

Opravy starších modelů a pozáruční servis

Náhradní díly na modely hodinek, u kterých byla výroba již ukončena, jsou k dispozici ještě cca 3 roky po ukončení výroby. Naše servisní středisko Vás v případě zájmu může informovat o situaci u konkrétního modelu. 

www.hodinkytelstar.cz

Používání a péče


Ekologická likvidace - hodinky, hodiny a budíky, vyjma těch s automatickým pohonem, mají v sobě baterii nebo akumulátor, proto je potřeba s nimi na konci jejich živostnosti zacházet šetrně s ohledem na přírodu. Hodinky nepatří do komunálního odpadu >> 

Garance původu


Hodinky značky Telstar pro vás dovážíme do České republiky přímo od výrobce. V klenotnických prodejnách a v e-shopu Corial ručíme za původ a pravost zboží, poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.