Sundial

Moderní dámské a pánské hodinky Sundial jsou poháněné světlem. Jejich japonský strojek se solárním pohonem dokáže při běžném používání neustále doplňovat rezervu energie až na půl roku chodu bez osvětlení.

Hodinky Sundial nepotřebují nikdy měnit baterii. Šetří životní prostředí i naši peněženku.

Design dokonale odolných ocelových pouzder je klasický a jednoduchý. Je doplněn moderními ocelovými náramky, elegantními koženými řemínky i trendy barevnými pásky z nylonu. Hodinky tak vždy vypadají skvěle. Díky solárnímu pohonu a nepotřebě výměn baterií je pouzdro hodinek z jednoho kusu - nemá zadní víko a tak je odolné a spolehlivě vodotěsné.

Návrháři značky mají smysl pro detail a do číselníků často nastraží překvapivé prvky, jako jsou barevné sekundové ručky. I nejkonzervativnější modely hodinek Sundial v sobě tak mají špetku mladistvé hravosti.

Tyto ekologické hodinky zakoupíte exkluzivně v prodejnách a e-shopu Corial.

Pozáruční servis a opravy starších modelů

U hodinek, které byly zakoupeny v zahraničí, platí záruční doba dle podmínek uvedených v Mezinárodním záručním listu, který musí být řádně vyplněn a předložen spolu s hodinkami.

Náhradní díly na modely hodinek, u kterých byla výroba již ukončena, jsou k dispozici ještě cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisní středisko Vás v případě zájmu může informovat o situaci u konkrétního modelu.

Používání a péče


Hodinky Sundial si zachovají co nejdelší životnost, perfektní vzhled a bezchybnou funkčnost při dodržování několika důležitých zásad:

Udržujte hodinky čisté. Snažte se vyhýbat silným nárazům a extrémním teplotám nad 50 stupňů nebo pod -10 stupňů. Normální provozní teplotní rozsah hodinek je od 5 do 35˚C.

Hodinky Sundial nepotřebují nikdy měnit baterii, jsou vodotěsné a můžete se s nimi sprchovat. Pokud ale máte kožený řemínek, raději ho před vodou chraňte. Kůže může namáčením ztratit svoji pružnost.

Ekologická likvidace - hodinky, hodiny a budíky, vyjma těch s automatickým pohonem, mají v sobě baterii nebo akumulátor, proto je potřeba s nimi na konci jejich živostnosti zacházet šetrně s ohledem na přírodu. Hodinky nepatří do komunálního odpadu >> 

Vodotěsnost


Při styku s vodou nevystavujte hodinky větší zátěži, než jakou uvádí jejich vodotěsnost. Díky solárnímu pohonu je pouzdro hodinek Sundial z jednoho kusu - nemá zadní víko a tak je odolné a spolehlivě vodotěsné.

Při sprchování je důležité vyvarovat se prudkých změn teploty. Než se s hodinkami v létě vrhnete pod chladivou sprchu, nebo v zimě pod horký proud vody, nejdříve hodinky lehce opláchněte, abyste zmírnili teplotní šok.

Podmínky záruky


Na hodinky Sundial se poskytuje prodloužená záruka 5 let.

V případě potřeby se obraťte se na náš autorizovaný servis.

Garance původu


Hodinky značky Sundial pro vás dovážíme do České republiky přímo od výrobce. V klenotnických prodejnách a v e-shopu Corial ručíme za původ a pravost zboží, poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.