Furla

Právě teď sleva 70 % na všechny modely

Barevné. Hravé. Moderní. Funkční. Zkrátka úžasné.

Značka Furla už téměř sto let fascinuje ženy svými kabelkami, peněženkami  a doplňky, které harmonicky balancují mezi minimalismem a avantgardou, mezi klasickou elegancí a extravagancí. Nyní do nabídky přibyly i hodinky.

Italské kořeny, rodinná tradice práce s kůží a smysl pro krásu a estetiku se podepisují na každém švu a zapínání. Řemeslné zpracování a důraz na nejvyšší kvalitu jsou znát na kabelkách i řemíncích hodinek.

Furla myslí na ženy. Ví, co potřebují a o čem sní. Kolekce hodinek Metropolis se ideálně doplňuje s kabelkami ze stejné řady. Hodinky Furla jsou navržené tak, aby příjemně obepjaly útlejší ženské zápěstí.

S chytrým systémem easy-click pak můžete měnit kožené řemínky za jiné barevné provedení nebo za ocelové během okamžiku. Jedny hodinky, nekonečně variací.

Pozáruční servis a opravy starších modelů

Náhradní díly na modely hodinek, u kterých byla výroba již ukončena, jsou k dispozici ještě cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisní středisko Vás v případě zájmu může informovat o situaci u konkrétního modelu.

Používání a péče


Pro zachování co nejdelší životnosti, perfektního vzhledu a funkčnosti hodinek Furla stačí dodržovat několik zásad:

Udržujte hodinky čisté a pravidelně navštěvujte servis kvůli ověření vodotěsnosti a přesnosti chodu.

Snažte se vyhýbat silným nárazům a extrémním teplotám nad 50 stupňů nebo pod -10 stupňů. Normální provozní teplotní rozsah hodinek je od 5 do 35˚C.

Ekologická likvidace - hodinky, hodiny a budíky, vyjma těch s automatickým pohonem, mají v sobě baterii nebo akumulátor, proto je potřeba s nimi na konci jejich živostnosti zacházet šetrně s ohledem na přírodu. Hodinky nepatří do komunálního odpadu >> 

Vodotěsnost


Při styku s vodou nevystavujte hodinky větší zátěži, než jakou uvádí jejich vodotěsnost.

Hodinky Furla jsou vodotěsné do 3 ATM nebo 5 ATM. To znamená, že jim neuškodí pocákání vodou, ale pokud máte kožený řemínek, tak ho před vodou raději chraňte. Kůže může namáčením ztratit svoji pružnost.

Podmínky záruky


Na hodinky Furla se poskytuje záruka 2 roky.

V případě potřeby se obraťte se na náš autorizovaný servis.

Kde zakoupíte?

Zboží této značky zakoupíte v našich prodejnách uvedených níže.
CORIAL - Olomouc City | Pražská 255/41, Olomouc - Řepčín
PO-NE: 9:00 - 21:00

Garance původu


Hodinky značky Furla pro vás dovážíme do České republiky přímo od výrobce. V klenotnických prodejnách a v e-shopu Corial ručíme za původ a pravost zboží, poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Doporučujeme

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.