bestseller

8672-3

Pánské hodinky ZEPPELIN 100 Jahre Zeppelin 8672-3

9 590
Skladem
Jaká je dostupnost zboží?
CORIAL - Atrium Palác Pardubice
nedostupné
CORIAL - Olomouc City
ihned
CORIAL - Olympia Brno
nedostupné
CORIAL - Olympia Mladá Boleslav
ihned
CORIAL - Šestka Praha
ihned
CORIAL E-SHOP rychlé vyzvednutí Praha 8
nedostupné
Doručení na adresu - ČR
z prodejny na dobírku - ihned
Doručení na GLS Parcel Shop - ČR
nedostupné
Doručení na adresu - Slovensko
nedostupné
doručení do 2 dnů
vrácení do 14 dnů
věrnostní 10% sleva
doprava zdarma
autorizovaný servis

Parametry


ZnačkaZeppelin
Kolekce100 Jahre Zeppelin
Materiálušlechtilá nerez ocel
Průměr / velikost pouzdra42 mm, tloušťka 12 mm
PohonQUARTZ
Sklominerální
Tah / řemínekkožený
Vodotěsnost5 ATM/bar - sprchování
Datumano
Doba záruky2 roky
Určenípánské

Popis produktu


Pánské hodinky ZEPPELIN 100 Jahre Zeppelin 8672-3 se vyznačují klasickým designem leteckých hodinek. Na tmavě modrém číselníku chráněném minerálním sklem vynikají luminiscenční ručky a indexy. Malý číselník u 12. hodiny slouží k měření minut při použití stopek. U 6. hodiny je malý číselník pro vteřinovou ručku. Ukazatel data se nachází na pozici 3 hodin. Na obvodu číselníku jsou stupnice tachymetru pro měření rychlosti a telemetru pro měření vzdálenosti. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli a pozlaceno růžovým zlatem technologií iontového pokovení (IP), které je kvalitní a stálé. Reprezentativní dojem završuje hnědý prošívaný řemínek z kvalitní kůže. Hodinky mají vodotěsnost 5 ATM, takže se lze s nimi můžete sprchovat. Kožený řemínek je ovšem před častým namáčením lepší chránit, aby neztratil svou pružnost. Díky svému designu jsou tyto hodinky vhodné pro reprezentaci.

Používání a péče


Dodržujte několik zásad, aby si vaše hodinky ZEPPELIN zachovaly perfektní vzhled a funkčnost co nejdéle.

Udržujte hodinky čisté a pravidelně navštěvujte servis kvůli ověření vodotěsnosti a přesnosti chodu. Snažte se vyhýbat silným nárazům a extrémním teplotám nad 50 stupňů nebo pod -10 stupňů. Normální provozní teplotní rozsah hodinek je od 5 do 35˚C

Jsou-li hodinky vhodné i ke koupání, potřebují po pobytu ve slané vodě důkladně očistit od zbytků soli.

I když máte hodinky s dostatečnou vodotěsností pro koupání a vodní sporty, kožený řemínek před vodou raději chraňte. Kůže může namáčením ztratit svoji pružnost.

Vodotěsnost


Při styku s vodou nevystavujte hodinky větší zátěži, než jakou uvádí jejich vodotěsnost. Přečtěte si vše o vodotěsnosnosti hodinek.

S hodinkami na letní dovolené?

Při sprchování či koupání s vodotěsnými hodinkami je důležité vyvarovat se prudkých změn teploty vody. Než se s hodinkami vrhnete do mořských vln, nejdřív je lehce opláchněte, abyste zmírnili teplotní šok. Po koupání v moři doporučujeme hodinky opláchnout pitnou vodou, aby se z nich smyla usazená sůl. Ideální je nechat hodinky vyčistit v autorizovaném servisu.

Podmínky záruky


Na hodinky ZEPPELIN se poskytuje záruka 2 roky.

Zeppelin

ZEPPELIN je německá značka hodinek, která vzdává hold jednomu z průkopníků letectví: Ferdinandovi von Zeppelinovi.

Vzducholodě od začátku své existence přitahovaly pozornost desítek tisíc lidí pro svou nadčasovost. V tomto odkazu pokračuje německý výrobce hodinek, který značku Zeppelin vrátil zpět na hodinářské nebe. Od samého počátku si tato společnost kladla za cíl, vytv