Vyhrajte andělský zvonek!

14. 12. 2022

SOUTĚŽ UKONČENA dne 20. 12. 2022.  

Výhercem je 
Ivana Bessogonovová

Gratulujeme výherci a děkujeme všem, co se do soutěže zapojili. 

                                                                                                                                            


Soutěžte o již poslední andělský zvonek z limitované edice Engelsrufer. Tento jedinečný kousek v hodnotě 3 870 Kč může být váš a to pouze jednoduchým zapojením do hry na našem Facebooku! Přečtěte si podmínky soutěže a zapojte se hned teď. 

VÝHRA OBSAHUJE

Náhrdelník ENGELSRUFER Andělský zvonek Heaven XS  (stříbro 925/1000) ERN-28-HEAVENXS a stříbrný řetízek (stříbro 925/1000) ERN-50-E vč. dárkové krabičky Engelsrufer. 


PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž je umístěna na facebookové stránce Corial.cr.
Účastník musí:

  1. Dát „LIKE“ příspěvku soutěžě
  2. Okomentovat příspěvek soutěžě

PODMÍNKY SOUTĚŽE

  1. Účastník je ve věku 18+. 

  2. Zapojením do soutěže dává účastník společnosti GOLDTIME.CZ souhlas se zpracováním osobních údajů a souhlasí s pravidly a podmínkami soutěže.

  3. Účastník je obeznámen s vyhodnocením soutěže. 

  4. Výherce nemá nárok na kompenzaci výhry formou peněz.

  5. Výherce poskytne společnosti Goldtime.cz jménoe-mail, telefonní číslo a doručovací adresu, na kterou bude výhra zaslána. 

DOBA TRVÁNÍ SOUTEŽE

Od 15. 12. 2022 do 20. 12. 2022

VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE

Výherce bude náhodně vylosován dne 20. 12. 2022. Jméno výherce vyhlásíme v den losování a bude umístěno na facebookové stránce Corial.cr a na webu www.corial.cz

Výherce budeme kontaktovat do soukromých zpráv na Facebooku. V případě, že se nám výherce neozve do 21. 12. 2022 do 17:00, bude vylosován výherce náhradní. 

Souhlas se zpracováním osobních údajů: 

Výherce souhlasí, že zapojením se do soutěže, bude jeho jméno v případě výhry zveřejněno na facebookové stránce Corial.cr a na webu www.corial.cz. 

Poznámka:

Propagační akce není žádným způsobem sponzorována, podporována či spravována společností Facebook ani s ní spojena. Facebook nemá žádné závazky vůči soutěžícím a výhercům.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.