VK64/515A523B

Dámské hodinky VOSTOK Undine VK64/515A523B

10 200 Kč
Není skladem
Klikněte pro zobrazení dostupnosti
CORIAL - Centrum Černý Most Praha
nedostupné
CORIAL - Olomouc City
nedostupné
CORIAL - Olympia Brno
nedostupné
CORIAL - Olympia Mladá Boleslav
nedostupné
CORIAL - Šantovka Olomouc
nedostupné
CORIAL - Šestka Praha
nedostupné
CORIAL - Teplice Olympia
nedostupné
CORIAL ESHOP - výdejna centrála Praha 8
nedostupné
Doručení na adresu - ČR
nedostupné
GLS Parcel Shop nebo Zásilkovna - ČR
nedostupné
Doručení na adresu - Slovensko
nedostupné

Parametry


ZnačkaVostok
KolekceUNDINE
Materiálušlechtilá nerez ocel
Průměr / velikost pouzdra39 mm
Číselníkčerný
Sklominerální tvrzené s antireflexní úpravou
Tah / řemínekmilánský tah - ocel
Vodotěsnost20 ATM/bar - mělké rekreační potápění
Doba záruky2 roky
Určenídámské
Extranáhradní řemínek v základní výbavě
Luminiscenceručky, indexy

Funkce

Systém pohonuQUARTZ
Zobrazení času (analogově)hodiny, minuty
24 hod. ukazatelano
Zobrazení kalendáře (analogově)datum
CHRONOGRAF (STOPKY)
- Přesnost měření (počet kroků)1/5 sek.
- Měřený časový intervalmax. 60 min.

Produkt je v kategoriích

Dámské hodinky Vostok

Popis produktu


Dámské hodinky VOSTOK Undine VK64/515A523B se vyznačují nepřehlédnutelným designem. Na černém číselníku s originální strukturou se vyjímají luminiscenční ručičky a indexy. Dva malé čistě černé číselníky jsou součástí stopek. Na pozici 6 hodin se nachází ukazatel data. Číselník je chráněn tvrzeným minerálním sklem s antireflexní úpravou. Černá luneta je opatřena 5minutovou stupnicí. Odolné pouzdro a módní náramek z milánské pleteniny jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Hodinky jsou vodotěsné do 20 ATM a vydrží tak i mělčí potápění. Díky svému vzhledu skvěle poslouží jako výrazný módní doplněk.

Používání a péče


Vaše hodinky Vostok si zachovají co nejdelší životnost, perfektní vzhled a bezchybnou funkčnost při dodržování několika důležitých zásad:

Udržujte hodinky čisté a pravidelně navštěvujte servis kvůli ověření vodotěsnosti a přesnosti chodu. Snažte se  vyhýbat silným nárazům a extrémním teplotám  nad 50 stupňů nebo pod -10 stupňů. Normální provozní teplotní rozsah hodinek je od 5 do 35˚C

Jsou-li hodinky vhodné i ke koupání, potřebují po pobytu ve slané vodě očistit od zbytků soli - nejlépe opláchnutím v pitné vodě a následným osušením suchou, savou utěrkou.

I když máte hodinky s dostatečnou vodotěsností pro koupání a vodní sporty,  kožený řemínek před vodou raději chraňte.  Kůže může namáčením ztratit svoji pružnost.

Ekologická likvidace - hodinky, hodiny a budíky, vyjma těch s automatickým pohonem, mají v sobě baterii nebo akumulátor, proto je potřeba s nimi na konci jejich živostnosti zacházet šetrně s ohledem na přírodu. Hodinky nepatří do komunálního odpadu >> 

Vodotěsnost


Při styku s vodou nevystavujte hodinky Vostok větší zátěži, než jakou uvádí jejich vodotěsnost. Klikněte na odkaz a zjistěte si, co vlastně  údaje o vodotěsnosti  znamenají.

S hodinkami u bazénu nebo u moře?

Při sprchování či koupání s vodotěsnými hodinkami je důležité vyvarovat se prudkých změn teploty  vody.  Než se s hodinkami vrhnete do mořských vln, nejprve je lehce opláchněte, abyste zmírnili teplotní šok. Po koupání v moři doporučujeme hodinky opláchnout pitnou vodou, aby se z nich smyla usazená sůl. Ideální je nechat hodinky 

Vostok

Hodinky VOSTOK EUROPE se vyrábějí v litevském Vilniusu. Značka není čistě litevská, vydání jí ruská technika a design. Propojuje všechny silné ruské vlivy lokálních technologií a designu. Tyto prvky kombinuje samozřejmě se současnými trendy. Design hodinek Vostok Europe je velmi signifikantní a každá modelová řada skutečný příběh.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.