Swiss Military Hanowa: Nejlevnější švýcarské hodinky na trhu

16. 4. 2021

Když švýcarský hodinář Hans Noll zakládal se svou ženou v roce 1963 značku Hanowa (HAns NOll WAtches), měl jasný cíl. Vytvořit hodinky, které budou nejen vysoce kvalitní, ale také dostupné široké veřejnosti. Uplynulo téměř 60 let a jeho teze ve firmě pořád platí.
 


Dopřejte si skutečnou švýcarskou kvalitu

Pod značkou Swiss Military Hanowa putují z výrobny v Mendrisiu nejlevnější švýcarské hodinky na trhu, které ovšem splňují ta nejpřísnější měřítka kvality. Pyšní se oficiální licencí Švýcarské konfederace a na základě několika kritérií (montáž ve Švýcarsku, kontrola kvality ve Švýcarsku apod.) smí používat prestižní označení Swiss Made.

Říkáte si, kde se vzala ta armáda (angl. military) v názvu? Od roku 2018 se firma přihlásila k podpoře helvétské armády a také ke sdílení jejích hodnot, mezi nimiž nechybí nápomocnost, spolehlivost a oddanost občanům, respektive zákazníkům.


Z nabídky hodinek  Swiss Military Hanowa si vyberou milovníci outdooru, adrenalinových sportů i „obyčejní lidé“.


Švýcarské strojky a nadčasový design

Všechny modely mají výhradně švýcarské strojky, a to buď bateriové (quartz), nebo mechanické. Pokud platí rčení „šlapat jako švýcarské hodinky“, měly by vám sloužit bez problému i v náročnějších podmínkách. A kdyby se přece jen něco přihodilo, můžete uplatnit tříletou mezinárodní záruku.
 
Co se týče vodotěsnosti, bohatě vám postačí standardních 10 ATM. Číselníky kryje většinou safírové sklíčko, jehož tvrdost je označována číslem 9. (Pro představu… diamant má hodnotu 10, klasické minerální sklo 6). Sportovci ocení modely s perforovanými pryžovými řemínky, elegáni sáhnou po ušlechtilé oceli a pro zastánce klasiky je tu kvalitní kůže.


Vsaďte na kvalitu za rozumnou cenu

K povrchové úpravě některých modelů se používá speciální technologie pokovení, tzv. PVD (physical vapor deposition), aby se docílilo požadovaného barevného efektu a přitom se zachovala odolnost. Výrobce podrobuje své hodinky a jejich strojky přísným testům kvality. Každý zákazník má jistotu, že hodinky z výroby fungují správně.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.