výprodej -83%

A30BYW

Dámské hodinky SUNDIAL Seven Link Bracelet Gold

5 990
1 000
Prodej ukončen
Klikněte pro zobrazení dostupnosti
CORIAL - Atrium Palác Pardubice
nedostupné
CORIAL - Forum Liberec
nedostupné
CORIAL - Olomouc City
nedostupné
CORIAL - Olympia Brno
nedostupné
CORIAL - Olympia Mladá Boleslav
nedostupné
CORIAL - Šestka Praha
nedostupné
CORIAL - Teplice Olympia
nedostupné
CORIAL ESHOP - výdejna centrála Praha 8
nedostupné
Doručení na adresu - ČR
nedostupné
GLS Parcel Shop nebo Zásilkovna - ČR
nedostupné
Doručení na adresu - Slovensko
nedostupné

Parametry


ZnačkaSundial
Barvazlatá
Průměr / velikost pouzdra30 mm
Pohonsolární
Vodotěsnost5 ATM/bar - sprchování
Doba záruky2 roky

Produkt je v kategoriích

Dámské hodinky Sundial

Popis produktu


Dámské hodinky SUNDIAL Seven Link Bracelet Gold jsou elegantní hodinky poháněné japonským solárním strojkem s rezervou energie až na půl roku. Klasický bílý ciferník harmonicky zapadá do zlutě zlacené ušlechtilé oceli. Náramek z drobných článků se pohodlně nosí a má skryté motýlkové zapínání. Hodinky jsou vodotěsné do 5 atmosfér.

Používání a péče


Hodinky Sundial si zachovají co nejdelší životnost, perfektní vzhled a bezchybnou funkčnost při dodržování několika důležitých zásad:

Udržujte hodinky čisté. Snažte se vyhýbat silným nárazům a extrémním teplotám nad 50 stupňů nebo pod -10 stupňů. Normální provozní teplotní rozsah hodinek je od 5 do 35˚C.

Hodinky Sundial nepotřebují nikdy měnit baterii, jsou vodotěsné a můžete se s nimi sprchovat. Pokud ale máte kožený řemínek, raději ho před vodou chraňte. Kůže může namáčením ztratit svoji pružnost.

Ekologická likvidace - hodinky, hodiny a budíky, vyjma těch s automatickým pohonem, mají v sobě baterii nebo akumulátor, proto je potřeba s nimi na konci jejich živostnosti zacházet šetrně s ohledem na přírodu. Hodinky nepatří do komunálního odpadu >> 

Vodotěsnost


Při styku s vodou nevystavujte hodinky větší zátěži, než jakou uvádí jejich vodotěsnost. Díky solárnímu pohonu je pouzdro hodinek Sundial z jednoho kusu - nemá zadní víko a tak je odolný a  spolehlivě vodotěsné.

Při sprchování je důležité vyvarovat se prudkých změn teploty . Než se s hodinkami v létě vrhnete pod chladivou sprchu, nebo v zimě pod horký proud vody, nejdříve hodinky lehce opláchněte, abyste zmírnili teplotní šok.

Podmínky záruky


Na hodinky Sundial se poskytuje prodloužená záruka 5 let.

Při uplatňování reklamace v prodloužené záruční době je podmínkou doložení platného záručního listu (kde je prodloužená doba vyznačena). 

V případě potřeby se potřebujeme na náš autorizovaný servis .

Sundial

všechny modely za 1 000 Kč

Moderní dámské a pánské hodinky Sundial jsou poháněné světlem. Jejich japonský strojek se solárním pohonem dokáže při běžném používání neustále doplňovat rezervu energie až na půl roku chodu bez osvětlení.

Hodinky Sundial  nepotřebují nikdy měnit baterii. Šetří životní prostředí i naši peněženku.

Design dokonale odolných ocelových pouzder je klasický a jednoduchý. Je doplněn moderními ocelovými náramky, elegantními koženými řemínky i trendy barevnými pásky z nylonu. Hodinky tak vždy vypadají skvěle. Díky solárnímu pohonu a nepotřebě výměny baterií je pouzdro hodinek z jednoho kusu - nemá zadní víko a je tak odolné a spolehlivě vodotěsné.

Návrháři značky mají smysl pro detail a do číselníků často nastraží překvapivé prvky, jako jsou barevné sekundové ručky. I nejkonzervativnější modely hodinek Sluneční hodiny v sobě tak mají špetku  mladistvé hravosti.

Tyto ekologické hodinky zakoupíte exkluzivně v prodejnách a e-shopu Corial.

Pozáruční servis a opravy starších modelů

U hodinek, které byly zakoupeny v zahraničí, platí záruční doba dle podmínek uvedených v Mezinárodním záručním listu, který musí být řádně vyplněn a předložen spolu s hodinkami.

Náhradní díly na modely hodinek, u kterých byla výroba již ukončena, jsou k dispozici ještě cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisní středisko Vás v případě zájmu může informovat o situaci u konkrétního modelu.

Garance původu


Hodinky značky Sundial pro vás dovážíme do České republiky přímo od výrobce. V klenotnických prodejnách av e-shopu Corial ručíme za původ a právo zboží, poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.