Značky Furla

Furla

Značka Furla už téměř sto let fascinuje ženy svými kabelkami, peněženkami, hodinkami a doplňky, které harmonicky balancují mezi minimalismem a avantgardou, mezi klasickou elegancí a extravagancí. Řemeslné zpracování a důraz na nejvyšší kvalitu jsou znát na kabelkách i řemíncích hodinek. Využijte letní zvýhodnění: sleva na hodinky Furla 30 % a k tomu značkový kožený náramek jako dárek. Více

Podívejte se na hodinky Giada, které možná znáte z reklamy.

Italské kořeny, rodinná tradice práce s kůží a smysl pro krásno se podepisují na každém švu a zapínání. Dámské hodinky Furla jsou barevné. Hravé. Moderní. Funkční. Zkrátka úžasné.

Furla myslí na ženy. Ví, co potřebují a o čem sní. Kolekce hodinek Metropolis se například ideálně doplňuje s kabelkami ze stejné řady. Hodinky Furla jsou navržené tak, aby perfektně sedly na útlejší ženské zápěstí.

S chytrým systémem easy click pak můžete měnit kožené řemínky za ocelové nebo jinak barevné během pár vteřin. Jedny hodinky, nekonečně variací.

Řadit
Filtrovat
Značka
Typ
  12  

Novinky na váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.