Značky Engelsrufer

Engelsrufer

Německá značka Engelsrufer čerpá inspiraci ze starobylých etnických symbolů a tradic a proměňuje je v překrásné amulety pro štěstí z toho nejryzejšího stříbra. Exkluzivně v našich prodejnách a e-shopu si můžete vybrat také hodinky Engelsrufer s magickými symboly.  Více

Andělské zvonky

Andělské zvonky jsou zdobené přívěsky v podobě klícky s ocelovou rolničkou uvnitř. Rolničky se vyrábějí ručně, a proto má každá z nich svůj unikátní zvuk. Tiché cinkání vytváří spojení s vaším strážným andělem, který tak nad vámi neustále bdí. Jemné vibrace navíc uklidňují mysl.

Luxusní šperky nezbytně nemusí být jen zlaté. Právě značka Engelsrufer vyrábí šperky z vysoce kvalitního stříbra a až poté je potahuje vrstvou žlutého nebo růžového zlata. Tato vrstva je několikanásobná, proto se šperky ani každodenním nošením neošoupou.

Hodinky Engelsrufer zdobí decentně ztvárněný strom života, jež je něžně obletován symboly přinášejících životní rovnováhu. Hodinky tak dokonale ladí se šperky z kolekce Strom života.

Řadit
Filtrovat
Značka
Typ

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.