Sortiment Značky Pandora

Pandora

Odhalte s námi novou kolekci Pandora, která v sobě nese sílu a nekonečné možnosti vyjádřit svou jedinečnost.

Nový design řetízků (studded chain) přináší volnost v kombinování a vrstvení. Navléct na ně můžete třeba nové visící přívěsky inspirované zvěrokruhem nebo nové motivy Pandora Moments, které oslavují věrnost přátelství (Dvoudílná visící srdce, Otáčecí podkova, Modré otáčející srdce, Kouzlo přátelství, Kouzlo čtyřlístku, Čtyřlístek, srdce a podkova, Třpytivé nekonečno). 💫🌟 Nové přírůstky Marvel rodiny jako Loki, Scarlet Witch, oko Dr. Strange a hvězda Captain Marvel.

 

Více

Ti náročnější z vás, kteří propadli elegantnímu stylu kolekce Signature, určitě neodolají novým propracovanějším kouskům náhrdelníků, náramků, prstenů a náušnic.


A v neposlední řadě na vás čekají oblíbené postavičky Disney x Pixar Příšerky s.r.o. a nezapomenutelní Disney kamarádi Simba a Dumbo.



_______________________________________________________

Kolekce PANDORA ME se pyšní nejjemnějšími detaily. Drobné přívěsky vytvářejí životní příběh, ať už na náramcích nebo na broži se spínacím špendlíkem. Mikrokolekce Pandora Me není kompatibilní s přívěsky a náramky Moments a Reflexions. Více tady.

Šperky Pandora si získaly srdce milionů žen na celém světě především svými tématickými přívěsky a amulety ze sterlingové stříbra, žlutého nebo růžového zlata, které oslavují drobná každodenní vítězství a připomínají radostné okamžiky.

Každý šperk Pandora je vyrobený ručně. Šperky jsou zdobeny vykládanými kameny, drahokamy a kultivovanými sladkovodními perlami.

Jako autorizovaný online prodejce této značky vám vydáme k nákupu šperků Pandora "Osvědčení o pravosti", které stvrzuje, že zakoupené šperky jsou pravé.

Řadit
Filtrovat
Značka
Šperky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.