Sortiment Značky Pandora

Pandora

Pro všechny, které milují jako maminky!

Nová kolekce šperků Pandora, oslavuje lásku a pouto mezi členy rodiny ve všech jeho podobách. Najděte ideální dárek ke Dni matek nebo výjimečnou události v životě.

Čekají na vás různé typy srdíček, třpytivější novinky z Pandora Timeless, motivy nekonečna, svatební zvony, květinové vzory nebo tématické přívěsky na oslavu narozenin, promoce či maturity.

A v neposlední řadě Visací přívěsek PANDORA Strom života, při jehož koupi pomůžete (prostřednictvím organizace UNICEF) dětem poskytnout příležitosti, které potřebují.

Více

Od ledové zimy po nadějné jaro!

Nová kolekce Pandora Moments oslavuje krásu jara. Jsou plné oslnivých barev a symbolů svobody. Ponořte se do nejkrásnějšího období v roce a vdechněte svému vzhledu nový život pomocí svěžích šperků, které jsou inspirovány jarní oblohou.

Hlavním představitelem nové kolekce jsou létající Vlaštovky v různých odstínech modré barvy. Vybírat můžete také z nových roztomilých zvířátek jako Červená beruška, Létající jednorožec prasátko, Třpytivá vlaštovka nebo Růžový motýl.

Slaďte nové kousky s vaší jedinečnou sbírkou nebo si pořiďte celý set nových peckových náušnic a náhrdelníku. Vytvořte si stylový jarní look z modrých macešek či Plovoucího zahnutého pírka pozlaceného 14karátovým růžovým zlatem.

Nechte své sny vzlétnout k oblakům!

Kolekce PANDORA ME se pyšní nejjemnějšími detaily. Drobné přívěsky vytvářejí životní příběh, ať už na náramcích nebo na broži se spínacím špendlíkem. Mikrokolekce Pandora Me není kompatibilní s přívěsky a náramky Moments a Reflexions. Více tady.

Šperky Pandora si získaly srdce milionů žen na celém světě především svými tématickými přívěsky a amulety ze sterlingové stříbra, žlutého nebo růžového zlata, které oslavují drobná každodenní vítězství a připomínají radostné okamžiky.

Každý šperk Pandora je vyrobený ručně. Šperky jsou zdobeny vykládanými kameny, drahokamy a kultivovanými sladkovodními perlami.

Jako autorizovaný online prodejce této značky vám vydáme k nákupu šperků Pandora "Osvědčení o pravosti", které stvrzuje, že zakoupené šperky jsou pravé.

Řadit
Filtrovat
Značka
Šperky

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.