SOUTĚŽ

9. 2. 2024

Soutěžte o stříbrný Pandora náramek s klipovým zapínáním a dva ozdobné klipy Pandora Zářivá stezka, které vám pomohou k tomu, aby vaše přívěsky zůstaly vždy na stejném místě. Tento základní PANDORA set v hodnotě 3 327 Kč může být váš a to pouze jednoduchým zapojením do hry na našem Instagramu. Přečtěte si podmínky soutěže a zapojte se hned teď.


 

VÝHRA OBSAHUJE

Náramek PANDORA Moments stříbrný s klipovým zapínáním (PAN590702HV) a 2x Klip PANDORA Zářivá stezka (PAN791972CZ) vč. dárkové krabičky PANDORA.PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž je umístěna na Instagramovém profilu @corialcz

Účastník musí:
  1. Dát „LIKE“ příspěvku soutěžě
  2. Okomentovat příspěvek soutěžě, ve kterém sdělí komu by výhru věnoval.

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Účastník je ve věku 18+. 
Zapojením do soutěže dává účastník společnosti GOLDTIME.CZ souhlas se zpracováním osobních údajů a souhlasí s pravidly a podmínkami soutěže.
Účastník je obeznámen s vyhodnocením soutěže. 
Výherce nemá nárok na kompenzaci výhry formou peněz.
Výherce poskytne společnosti Goldtime.cz jméno, e-mail, telefonní číslo a doručovací adresu, na kterou bude výhra zaslána. 


DOBA TRVÁNÍ SOUTĚŽE

Od 9. 2. 2024 do 12. 2. 2024
 

VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE


Výherce bude náhodně vylosován dne 12. 2. 2024 v 17:00. Jméno výherce vyhlásíme v den losování a bude umístěno na Instagramovém profilu @corialcz a na webu www.corial.cz
Výherce budeme kontaktovat do soukromých zpráv na Instagramu. V případě, že se nám výherce neozve do 13. 2. 2024 do 17:00, bude vylosován výherce náhradní.

Souhlas se zpracováním osobních údajů: 
Výherce souhlasí, že zapojením se do soutěže, bude jeho jméno v případě výhry zveřejněno na Instagramovém profilu @corialcz a na webu www.corial.cz


Poznámka:
Propagační akce není žádným způsobem sponzorována, podporována či spravována společností Meta (Instagram, Facebook) ani s ní spojena. Instagram nemá žádné závazky vůči soutěžícím a výhercům.

 

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.