Hodinky Bulova s českým původem chodily po Měsíci

19. 2. 2020

BULOVA  je hodinářská značka s historickými kořeny v Čechách.

V roce 1875 otevřel český imigrant Josef Bulova klenotnický obchod v centru New Yorku a brzy začal vyrábět vlastní hodinky se svým jménem na čísleníku. Tak začala historie světové značky, jejíž hodinky se dostaly až za hranice naší planety - na Měsíc.

Vynalézavost a snaha o neustálé inovace a modernizace vedla k mnoha úspěšným konstrukcím Bulova, které se staly milníky historie výroby časoměrné techniky:

  • Byla první firmou na světě, která vyrobila elektronické ladičkové hodinky, v té době nejpřesnější časomíru. 
  • Byla průkopníkem zavádění elektronické časomíry ve sportu, byla spojena s historickým přeletem Atlantiku Charlesem Lindbergem.
  • Stala se také dodavatelem časomíry pro 46 kosmických misí NASA - programů Mercury, Gemini a Apollo. V roce 1971 byly hodinky Bulova otestovány na pobyt v kosmickém vzduchoprázdnu na levé ruce skafandru Davida Scotta - astronauta mise Apollo 15 v oblasti Moře klidu na Měsíci.

CURV - prohnutý chronograf

Poslední převratnou a dosud nevídanou novinku přinesla Bulova v roce 2016 - prohnutý stroj chronografu v kolekci CURV. Díky prohnutí strojku může být prohnuté i pouzdro, což přispívá ke komfortnímu nošení. Vyzkoušejte na vlastní kůži hodinky z kolekce CURV.

bulova-NL-curv-98a155.png bulova-NL-curv-97a125.png bulova-NL-curv-96a205.png

Dámské hodinky Bulova

Přesnost, spolehlivost, perleť a diamanty. Praktičnost, krása a elegance. To vše se snoubí v každém modelu dámských hodinek Bulova.

bulova-NL-96s144.png bulova-NL-97p121.png bulova-NL-97p125.png


I dnes se společnost Bulova při své činnosti řídí stejnými principy jako její zakladatel: vyrábět časoměrné přístroje prvotřídní kvality vyhovující potřebám moderní a neustále se vyvíjející společnosti.

Hodinky Bulova pro vás dovážíme přímo od výrobce a ručíme za jejich pravost a kvalitu.

Garance-puvodu-zbozi_BULOVA_A44.jpg

Chci si vybrat hodinky Bulova v e-shopu

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.
Postbackgenerator