Jak si správně vybrat velikost náramku Pandora

20. 2. 2019


Kolik korálků chcete na svém náramku mít?
Čím plnější chcete náramek, tím delší by měl být.


Změřte si zápěstí a připočítejte 2 cm. Nebo si omotejte kolem zápěstí šňůrku tak, abyste pod ní ještě mohla vstrčit prst, pak šňůrku změřte - a máte to!

Pokud jste na pochybách, jestli zvolit větší nebo menší velikost, doporučujeme spíš zvolit náramek delší.

Když na to přijde, můžete si na něj přikoupit další korálek (třeba v našich prodejnách nebo v e-shopu Corial:)


Jaká je tedy správná velikost?


Co možná nevíte a na co byste při výběru náramku měli pomyslet, že stříbrný náramek řetízkového typu se nošením vytáhne asi tak o 0,5 cm až 1 cm. Kožený se vytáhne o 1-1,5 cm.

Stříbrný náramek:

  • Řetízkovitý: Kupujte vždy o 2 cm větší, než kolik naměříte přesný obvod zápěstí. Pro 14 cm zápěstí kupujte 16 cm náramek, a tak dále.
  • Pevný: Vyberte si vždy nejbližší velikost větší než je obvod vašeho zápěstí. (Třeba když máte zápěstí 14-16 cm, vyberte velikost 17 cm. Devatenáctka bude ideální pro zápěstí 17-18 cm, jednadvacítka pak pro obvod zápěstí 19-20 cm.)

Kožený náramek:

  • Pro velmi útlá zápěstí do 16 cm kupujte délku 17,5 cm. Chcete náramek dvojitý? Pak vyberte délku 35 cm.
  • Délka náramku 19 cm (dvojitý náramek 38 cm) je určena pro zápěstí o obvodu 17-18 cm.
  • Velikost 20,5 cm sedí na zápěstí o obvodu 19 cm. Dvojitý náramek má 41 cm.

Potřebujete jinou velikost?

Pokud se náhodou přece jen při nákupu netrefíte, nebo vám bude někdo kupovat náramek jako dárek a velikost neodhadne - nevadí. Při nákupu v e-shopu Corial můžete bez problémů velikost vyměnit ve lhůtě 14 dnů od převzetí původní objednávky. I při nákupu v našich prodejnách můžete zboží v uvedené lhůtě vyměnit.


Tak hurá do e-shopu koupit nový náramek >>>>

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.