Krabičky ke šperkům Pandora

2. 12. 2019

Všechny šperky Pandora posíláme v originálních sáčcích označených kódem. Můžete si tak ověřit, že šperk odpovídá kódu na faktuře nebo paragonu. Toto balení zároveň zajišťuje bezpečnost šperků během přepravy. Pokud chcete šperky darovat, vložte je do krabičky, která je součástí balení objednávky. 

  • Na přívěsky dostanete elegantní bílou skládací krabičku se samolepkou Pandora. Pokud potřebujete více krabiček, protože chcete zakoupené korálky darovat různým lidem, napište nám to do poznámky k objednávce v e-shopu nebo si o ně řekněte v prodejně při osobním odběru. Obvykle přidáváme jen jednu krabičku.
Baleni-PAN_e-shop_20192.jpg
  • K prstenům a náušnicím vám pošleme pevnou bílou krabičku Pandora s vnitřním polstrováním.
Baleni-PAN_e-shop_20195.jpg
  • Náramky a náhrdelníky patří do větší pevné krabičky Pandora s uzpůsobeným polstrováním pro bezpečné uložení šperků.
Baleni-PAN_e-shop_20194.jpg
  • K nákupu nad 1000 Kč od nás jako pozornost dostanete elegantní bílou tašku Corial. (Občas se nás ptáte na tašky Pandora - ty se vydávají jen při nákupu v prodejnách Pandora, děkujeme za pochopení.)

Baleni-PAN_e-shop_2019.jpg

Nejste si jistí, že se dárek bude líbit?

Když vám šperk nebude vyhovovat, můžete ho obvykle ve lhůtě 14 dnů vrátit nebo vyměnit případně za jinou velikost. 

Vánoční dárky bez obav: když se do velikosti nebo vkusu obdarované dámy netrefíte, nevadí. Všechny prosincové nákupy v prodejnách i e-shopu Corial mají prodlouženou lhůtu na výměnu nevhodných dárků až do 15. ledna 2019.

   

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.
Postbackgenerator