Rychlé vyzvednutí zásilek v centrále e-shopu

5. 12. 2018

Objednání a vyzvednutí

V objednávce e-shopu zvolte možnost "Osobní odběr" a vyberte "Rychlé vyzvednutí".

Platba objednávek s rychlým vyzvednutím je možná pouze kartou on-line, nejde zaplatit až při vyzvednutí.


Objednejte do 14 hodin v pracovní den,

zaplaťte on-line kartou a už v 16 hodin

si můžete zásilku vyzvednout.


 

Po dokončení objednávky a provedení platby obdržíte potvrzovací e-mail. Pokud potvrzovací e-mail neobdržíte, raději nám zavolejte na naši zákaznickou linku 232 00 121 nebo napište e-mail na eshop@corial.cz, ať ověříme, jestli platba správně proběhla a objednávka byla vytvořená.
 

Kdy a kde vyzvednout?

Objednání do 14 hodin v pracovní den - vyzvednutí tentýž den od 16 hodin.

Když objednáte po 14. hodině, nebo o víkendu, objednávku si budete moci vyzvednout hned následující pracovní den od 10 hodin.

Jakmile Vaši objednávku připravíme, pošleme vám sms.

Pokud si pro objednávku nepřijdete hned, bude na vás čekat ve výdejním místě, kde si ji pak v dalších dnech můžete vyzvednout od 7.30 do 19.00.

Výdejní místo je v našem Servisu Goldtime ve 4. patře, případně na vás může balíček čekat už na recepci v přízemí. Proto vždy v recepci v přízemí řekněte, že si jdete pro balíček do e-shopu Corial. Kolegové vás správně nasměrují.
 

Objednáváte hodinky?

Pokud objednáváte hodinky, můžete si nechat na místě upravit délku řemínku - přijďte určitě do 15.30 a u nás v Servisu to zařídíme.
 


Výdejní místo pro rychlé vzyvednutí:

E-shop CORIAL

Goldtime, a.s.
U Libeňského pivovaru 10
Praha 8

provozní doba: pracovní dny 7.30 - 19.00

V recepci řekněte, že si jdete pro balíček do e-shopu Corial.

Pro ochranu vámi zaplaceného zboží vás při výdeji požádáme o jakýkoli doklad totožnosti, abychom zásilku nevydali neoprávněné osobě.

 

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.
Postbackgenerator