Provoz e-shopu a prodejen Corial v nouzovém stavu

5. 1. 2021

1. dárkové poukazy na nákup v prodejnách s končící platností

Dárkovým poukazům na nákup v prodejnách Corial, kterým skončí platnost v době nuceného uzavření prodejen prodlužujeme platnost o dobu uzavření prodejen.

2. reklamace, výměny a odstoupení od smlouvy

  • Prodlužuje se lhůta pro výměnu nevhodného nákupu zakoupeného v prodejně před nuceným uzavřením, vyměnit tedy můžete do 14 dnů po znovuotevření prodejen.
  • Lhůty pro uplatnění reklamace se také prodlužují, uplatnit je můžete do 30 dnů po znovuotevření prodejen.
  • Lhůty pro vyřízení reklamace, které uplynuly v době nařízené karantény, se prodlužují o dobu uzavření prodejen. Vaše reklamace budou vyřízeny po znovuotevření prodejen.
  • Výměny a vrácení objednávek z e-shopu lze provést v prodejnách do 14 dnů po znovuotevření prodejen.
  • Výměny, vrácení a reklamace přijímáme na centrálním skladu a v servisním středisku neomezeně - přijímáme zboží pouze poštou nebo jinou kurýrní službou. Nepřijímáme osobní návštěvy. 

3. osobní odběry

  • Omlouváme se, momentálně nejsou možné osobní odběry v našich prodejnách Corial a Pandora.
  • Využijte možnosti osobního odběru ve výdejních místech (parcel shopy) GLS.
  • Na adresu zasíláme objednávky neomezeně.
  • Platba je možná jen kartou online nebo bankovním převodem.

4. objednávky teď i po telefonu

Máte potíže s objednáváním online? Když zavoláte na naši zákaznickou linku, tak vám nejen poradíme, ale objednávku za vás i dokončíme. Pošleme vám potvrzovací e-mail s platebními údaji a vy zaplatíte v klidu bankovním převodem. Jakmile platba dorazí, zboží odešleme.

5. v prodeji dárkové poukazy na nákup v e-shopu

Nedělejte si už žádné starosti se správnou velikostí náramku nebo prstenu, ani se všemi možnými funkcemi hodinek. Nevíte, jak se trefit do velikosti, vkusu nebo potřeb? Darujte dárkovou poukázku v hodnotě 1500 Kč na nákup v e-shopu Corial. Na výběr máte elektronickou a papírovou, najdete je tady >>>

6. autorizovaný servis

Více informací najdete tady >>>

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.