10 dobrých zpráv - odpovědi na vaše nejčastější dotazy

29. 4. 2020

1. věrnostní sleva

Zvýšená věrnostní sleva na 10 % pokračuje i v květnu! Platí pro registrované zákazníky na všechny nákupy nezlevněného zboží. AKCE BYLA UKONČENA 10.5.2020.

2. propadlé dárkové poukazy na nákup v prodejnách

Dárkovým poukazům na nákup v prodejnách Corial, kterým skončila platnost v době mimořádných opatření, prodlužujeme platnost až do 11. června 2020. Platí na všechny dárkové poukazy, které mají datum platnosti ukončeno mezi 13. březnem a 20. květnem 2020.

3. reklamace, výměny a odstoupení od smlouvy

Prodlužujeme lhůty na přijímání reklamací, výměn a odstoupení od smlouvy.

  • Lhůta pro výměnu nevhodného nákupu zakoupeného v prodejně od 1.3. 2020 se prodlužuje do 24. května 2020.
  • Výměny a vrácení objednávek z e-shopu převzatých od 1.3. 2020 můžete provést v našich prodejnách až do 24. května 2020.
  • Lhůty pro uplatnění reklamace se také prodlužují, uplatnit je můžete do 11. června 2020.
  • Stejně tak se prodloužila lhůta na vyřízení reklamace za naší strany. Vaše reklamace budou vyřízeny do 11. června 2020.
  • Výměny, vrácení a reklamace přijímáme na centrálním skladu a v servisním středisku poštou neomezeně po celou dobu mimořádných opatření.

4. doručení na parcel shopy GLS

S postupným otevíráním všech prodejen v ČR už si zase můžete nechat poslat balíček na výdejní místo GLS. 

5. objednávky teď i po telefonu

Máte potíže s objednáváním online? Když zavoláte na naši zákaznickou linku, tak vám nejen poradíme, ale objednávku za vás i dokončíme. Pošleme vám potvrzovací e-mail s platebními údaji a vy zaplatíte v klidu bankovním převodem. Jakmile platba dorazí, zboží odešleme.

6. platby bankovním převodem

Za všechny objednávky můžete platit bankovním převodem. Kartou nebo na dobírku je zatím možné platit jen za některé objednávky - děkujeme za pochopení.

7. v prodeji nově dárkové poukazy na nákup v e-shopu

Nedělejte si už žádné starosti se správnou velikostí náramku nebo prstenu, ani se všemi možnými funkcemi hodinek. Nevíte, jak se trefit do velikosti, vkusu nebo potřeb? Darujte dárkovou poukázku v hodnotě 1500 Kč na nákup v e-shopu Corial. Na výběr máte elektronickou a papírovou, najdete je tady.

8. nové značky šperků a hodinek v e-shopu

V době uzavření našich prodejen jsme přidali na e-shop nové značky šperků a hodinek, abyste mohli pohodlně nakupovat online. Podívejte se na neotřelou kolekci náramkových hodinek Armani Exchange nebo Michael Kors. Nebo se ozdobte šperky Brosway či Calvin Klein.

9. otevření prodejen

Prodejny Corial a Pandora se pro vás otevřeou už 11. května 2020. Každému, na koho u nás čeká objednávka k vyzvednutí, pošleme ten den sms a na vyzvednutí budete mít jako dříve 7 dnů. Prodejny budou dodržovat přísná hygienická opatření, můžete bez obav přijít nakupovat. PRODEJNY JSOU UŽ OTEVŘENÉ.

10. autorizovaný servis

Od 11. května 2020 bude v omezeném provozu opět otevřeno také naše servisní středisko. Hodinky na opravu nebo výměnu baterií k nám můžete pak už zase přinést osobně. Aktuální otevírací dobu najdete vždy tady.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.
Postbackgenerator