Andělské hodinky Engelsrufer

26. 6. 2019

Dámské hodinky Engelsrufer se symboly života, nebeské lásky a ochrany zakoupíte právě teď exkluzivně v prodejnách a e-shopu Corial.

Vyberte si hodinky s kouzelnou mocí v e-shopu:

  • Ceny od 2365 Kč pro přihlášené zákazníky
  • Mystická symbolika i rozkvetlá zahrada
  • Jednoduché jednobarevné ciferníky nebo ciferníky s perletí
  • Kulaté nebo hranaté ciferníky, kovové náramky nebo kožené řemínky
  • Všechny modely jsou vodotěsné a snesou namočení při mytí rukou (stačí vodotěsnost 3 ATM) nebo sprchování (vybírejte vodotěsnost 5 ATM)

Odměřujte čas od jedné příjemné chvilky k další hodinkami s kouzelnou mocí!

Strom života

Strom je univerzálním symbolem stvoření a životní síly. Svými kořeny nás pevně spojuje se zemí a jeho větve si pohrávájí s nebem a nadpozemským životem. Zajistěte si nebeskou ochranu hodinkami v kombinaci s dalšími šperky z kolekce Strom života.

Květ života

Květ života je symbolem zrození, který přináší harmonii a vyrovnanost. Ať už v černo-zlatém nebo stříbrném provedení, stejně jako v barvě růžového zlata. Noste tyto noblesní hodinky v magické harmonii s ostatními šperky z kolekce Květ života.

Okouzlující zahrada

Hodinky "Okouzlující zahrada" vás uchvátí originálním rozkvetlým ciferníkem. Zdobí ho totiž jemně malované letní květy. Užívejte si věčné léto i pocit pohody a štěstí s hodinkami a šperky Engelsrufer.

Hodinky s perletí

Hodinky s perletí si můžete vybrat jednoduché bez symbolů, kulaté či hranaté. Nebo dáte přednost symbolům lásky - třem barevným srdcím proplouvající po ciferníku? Ozdobte se hodinkami v kombinaci se šperky Engelsrufer.

Hranaté hodinky

Díky jednoduchému čtvercovému ciferníku tyto hodinky vyzařují rafinovanost. Jsou originální a můžete si vybrat náramek z milánské pleteniny nebo kožený řemínek. Staňte se módní ikonou s hodinkami a šperky Engelsrufer.

 

Chci si vybrat hodinky Engelsrufer

ERWA-TREE01-hodinky-strom-zivota-MS-MS_2.png  Hodinky-Okouzlujici-zahrada-ERWA-FLOWER2-LBE1-LS_2.png  Hodinky-hranate-ERWA-PEARL-MS-QR_2.png

Hodinky-kvet-zivota-ERWA-LIFL-LBK1-LG_2.png ERWA-HEART-Hodinky-s-perleti-LGY1-MS_2.png

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.