ES1L220M0045

Dámské hodinky ESPRIT Nea Silver ES1L220M0045

3 790 Kč
Prodej ukončen
Klikněte pro zobrazení dostupnosti
CORIAL - Centrum Černý Most Praha
nedostupné
CORIAL - Olomouc City
nedostupné
CORIAL - Olympia Brno
nedostupné
CORIAL - Olympia Mladá Boleslav
nedostupné
CORIAL - Šantovka Olomouc
nedostupné
CORIAL - Šestka Praha
nedostupné
CORIAL - Teplice Olympia
nedostupné
CORIAL ESHOP - výdejna centrála Praha 8
nedostupné
Doručení na adresu - ČR
nedostupné
GLS Parcel Shop nebo Zásilkovna - ČR
nedostupné
Doručení na adresu - Slovensko
nedostupné

Parametry


ZnačkaEsprit
KolekceNea Silver
Barvastříbrná; zlatá
Průměr / velikost pouzdra37 mm
Pohonquartz
Číselníkstříbrný
Povrchová úpravaPVD
Sklominerální
Tah / řemínekmilánský tah - ocel
Vodotěsnost5 ATM/bar - sprchování
Datumano
Doba záruky2 roky
Určenídámské
Zobrazení časuanalogicky: hodiny, minuty, sekundy
Zobrazení kalendáředatum, den v týdnu
24 hod. ukazatelano

Produkt je v kategoriích

Dámské hodinky Esprit

Popis produktu


Dámské hodinky ESPRIT Nea Silver ES1L220M0045 představují elegantní módní doplněk s originálním designem. Na stříbřitém číselníku se skvějí štíhlé ručičky a čárkové indexy ve zlaté barvě. S nimi ladí stejnobarevná korunka. Tři malé číselníky ukazují den v týdnu, datum a měří 24 hodin. Číselník je chráněn čirým minerálním sklem. Kulaté pouzdro s ozdobnou lunetou je vyrobeno z ušlechtilé oceli. Ze stejného materiálu je i módní náramek z milánské pleteniny, který je vyveden v modré a zlaté technologií iontového pokovení (IP), která je kvalitní a stálá. Hodinky jsou vodotěsné do 5 ATM a odolají tak krátkodobému působení stříkající vody. Díky svému vzhledu jsou vhodné i pro reprezentaci ve společnosti.

Používání a péče


Pro zachování co nejdelší životnosti, perfektního vzhledu a funkčnosti vašich módních hodinek Esprit stačí dodržovat několik zásad:

Udržujte hodinky čisté a pravidelně navštěvujte servis kvůli ověření vodotěsnosti a přesnosti chodu.

Snažte se vyhýbat silným nárazům a extrémním teplotám nad 50 stupňů nebo pod -10 stupňů. Normální provozní teplotní rozsah hodinek je od 5 do 35˚C.

Jsou-li hodinky vhodné i ke koupání, potřebují po pobytu ve slané vodě důkladně očistit od zbytků soli - nejlépe opláchnutím v pitné vodě a následným osušením suchou, savou utěrkou.

Ekologická likvidace - hodinky, hodiny a budíky, vyjma těch s automatickým pohonem, mají v sobě baterii nebo akumulátor, proto je potřeba s nimi na konci jejich živostnosti zacházet šetrně s ohledem na přírodu. Hodinky nepatří do komunálního odpadu >> 

I když máte hodinky s dostatečnou vodotěsností pro koupání a vodní sporty, kožený řemínek před vodou raději chraňte. Kůže může namáčením ztratit svoji pružnost.

Vodotěsnost


Při styku s vodou nevystavujte hodinky větší zátěži, než jakou uvádí jejich vodotěsnost. Zjistěte si, co přesně  označení vodotěsnosti  vašich hodinek znamená.

S hodinkami na letní dovolené?

Při sprchování či koupání s vodotěsnými hodinkami je důležité  vyvarovat se prudkých změn teploty  vody. Než se s hodinkami vrhnete do mořských vln, nejprve je lehce opláchněte, abyste zmírnili teplotní šok. Po koupání v moři doporučujeme hodinky opláchnout pitnou vodou, aby se z nich smyla usazená sůl. Ideální je nechat potom hodinky vyčistit v autorizovaném servisu.

Esprit

V roce 1971 se v USA ESPRIT stal oficiální módní značkou. V této době vznikla první ucelená kolekce oblečení. Později značka do svého portfolia přidala hodinky a šperky. Její popularita postupně vzrostla v Evropě i zde se stala úspěšnou módní značkou.

Hodinky Esprit mají pověst moderní a inovativní značky určené mladým lidem, kteří sledují aktuální módní trendy. Symbolizují zábavu, mladistvost a svěžest. Značka jasně dominuje a definuje módní trendy ve své kategorii. Oblíbená je převážně u žen. Hodinky Esprit jsou kvalitními quartzovými strojky Myiota z japonských dílen nebo švýcarského výrobce Ronda.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.