novinka

98B294

Pánské hodinky BULOVA Precisionist Special Grammy Edition 98B294

19 700
Skladem
Jaká je dostupnost zboží?
CORIAL - Atrium Palác Pardubice
do 3 dnů
CORIAL - Olomouc City
ihned
CORIAL - Olympia Brno
ihned
CORIAL - Olympia Mladá Boleslav
ihned
CORIAL - Šestka Praha
ihned
CORIAL E-SHOP rychlé vyzvednutí Praha 8
ihned
Doručení na adresu - ČR
ihned
Doručení na GLS Parcel Shop - ČR
ihned
Doručení na adresu - Slovensko
ihned
doručení do 2 dnů
vrácení do 14 dnů
věrnostní 5% sleva
doprava zdarma
autorizovaný servis
doručíme na Slovensko

Parametry


ZnačkaBulova
KolekcePrecisionist Special Grammy Edition
Materiálnerez ocel
Průměr / velikost pouzdra46,5 mm, tloušťka 14,8 mm
Číselníkanalogový
Sklosafírové
Tah / řemínekz ušlechtilé oceli
Vodotěsnost30 ATM - hlubinné potápění
Doba záruky5 let

Funkce

Systém pohonuQUARTZ
Zobrazení časuhodiny, minuty, sekundy
24 hod. ukazatelne
Zobrazení kalendáředatum
SPECIÁLNÍ PARAMETRY A FUNKCEvysoce výkonný quartzový UHF (Ultra High Frequency) strojek, pracující na frekvenci 262 kHz

Popis produktu


Pánské hodinky BULOVA Precisionist Special Grammy Edition 98B294 zaujmou svým výstředním designem na první pohled. Na černém číselníku se vyjímají skeletonové luminiscenční ručky a indexy. Vteřinová ručka je ve zlaté barvě. Ve stejné barvě je i orámování číselníku s vteřinovou stupnicí. Na pozici 3 hodin je umístěn ukazatel data. Sférické safírové sklo odolné proti poškrábání je opatřeno antireflexním povrchem. Masivní pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli s odolnou černou povrchovou úpravou, která je díky technologii iontového pokovení (IP) kvalitní a stálá. Černý designový řemínek je pryžový. Pouzdro ukrývá výjimečný quartzový strojek s kmitočtem 262 kHz, což je 8x víc než u běžných strojků. Tato frekvence zaručuje maximální časovou odchylku 10 vteřin za rok a umožňuje plynulý pohyb vteřinové ručky. Tento fakt reflektuje osmička umístěná na vteřinové ručce. Hodinky mají vodotěsnost 30 ATM a jsou vhodné pro hlubinné potápění. Odkazují na partnerství značky Bulova se slavným hudebním oceněním GRAMMY Awards, jehož logo je umístěno jak na číselníku, tak i na zadním víku.

Bulova

BULOVA  je hodinářská značka s historickými kořeny v Čechách.

V roce 1875, v době zlaté éry průmyslového a společenského vzestupu Ameriky, otevřel český imigrant Josef Bulova narozený v Lounech klenotnický obchod v centru New Yorku. Brzy poté začal vyrábět vlastní hodinky se svým jménem na čísleníku. Tak začala historie světové značky, jejíž hodinky se dostaly až za hranice naší planety - na Měsíc.

Vynalézavost a snaha o neustálé inovace a modernizace vedla k mnoha úspěšným konstrukcím Bulova, které se staly milníky historie výroby časoměrné techniky.

Bulova byla mimo jiné první hodinářskou firmou, která (ač původně byla původně manufaktura) zavedla standardizovanou pásovou výrobu hodinek a hodin.

Byla první firmou na světě, která vyrobila elektronické ladičkové hodinky, v té době nejpřesnější časomíru. 

Bulova byla průkopníkem i ve způsobu prodeje - byla první hodinářskou firmou, která se stala sponzorem časomíry v rozhlasovém a televizním vysílání pokrývajícím celou Ameriku.

Byla průkopníkem zavádění elektronické časomíry ve sportu, její značka byla spojena s historickým přeletem Atlantiku Charlesem Lindbergem.

Stala se také dodavatelem časomíry pro 46 kosmických misí NASA - programů Mercury, Gemini a Apollo. V roce 1971 byly hodinky Bulova otestovány na pobyt v kosmickém vzduchoprázdnu na levé ruce skafandru Davida Scotta - astronauta mise Apollo 15 v oblasti Moře klidu na Měsíci.

Poslední převratnou a dosud nevídanou novinku přinesla Bulova v roce 2016 - prohnutý stroj chronografu v kolekci CURV.

I dnes se společnost Bulova při své činnosti řídí stejnými principy jako její zakladatel: vyrábět časoměrné přístroje prvotřídní kvality vyhovující potřebám moderní a neustále se vyvíjející společnosti.

Podmínky záruky

Na hodinky Bulova je poskytována záruka 5 let platná na území České a Slovenské republiky. Podmínkou uplatnění záruky v zahraničí je předložení Mezinárodního záručním listu, který musí být řádně vyplněn autorizovaným prodejcem. Mezinárodní záruka je platná po dobu dvou let na území EU a jeden rok na zbytku světa.

Opravy starších modelů a pozáruční servis

Náhradní díly na modely hodinek, u kterých byla výroba již ukončena, jsou k dispozici ještě cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisní středisko Vás v případě zájmu může informovat o situaci u konkrétního modelu. 

www.bulova.cz

Garance původu


Hodinky značky Bulova pro vás dovážíme do České republiky přímo od výrobce. V klenotnických prodejnách a v e-shopu Corial ručíme za původ a pravost zboží, poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.
Postbackgenerator