Retro stylovka BULOVA ! Hodinky z kolekce Frank Sinatra

9. 9. 2021

Frank Sinatra i značka hodinek Bulova mají osudové jedno město, a tím je New York. Zatímco Sinatra zářil v polovině 20. století na Broadwayi, značka Bulova (založená českým emigrantem Josefem Bulovou už v roce 1875) zářila ve stejné době také na Manhattanu, ovšem v hodinářském oboru.

Hodinky Bulova byly v 60. letech díky přesnosti svých strojků absolutní špičkou, což neuniklo ani pozornosti NASA. To byl zrovna populární Sinatrův megahit Fly Me To The Moon (1964). Jak příhodné, že americké rakety z programu Apollo řídily právě strojky Bulova a s Buzzem Aldrinem se dostaly jako první na měsíc! Právě tyto paralely značka Bulova připomíná svou kolekcí hodinek Sinatra.
Najdete v ní hodinky s odkazem na písně Fly Me To The Moon nebo Young At Heart. Sinatrův podpis se nachází vždy na číselníku a název hitu ze spodu řemínku. Na korunce najdete ikonický Sinatrův klobouk a to jsme se ještě nezmínili o celkově krásném retro designu a všech specifikacích.


BULOVA Sinatra 96B - Fly Me To The Moon

Tento vlajkový model máme v nabídce ve dvou variantách – se světlým nebo s tmavým číselníkem. Běžná cena je 15 700 Kč, ale pokud se přihlásíte do našeho věrnostního programu, můžete hodinky mít jen za 14 915 Kč! Obdivujte jejich design za doprovodu Sinatrova slavného hitu.
 

Hodinky mají pouzdro z nerezové oceli o průměru 40 mm a jsou vodotěsné do 3 ATM (vlhkotěsné). Číselník s jemnou strukturou chrání safírové sklo s antireflexní úpravou a pod ním se skrývá logo Bulova, Sinatrův podpis a ukazatel data. Hnědý kožený pásek nese ze spodu název písně.
Uvnitř vše pohání automatický strojek Miyota 8215 s možností ručního nátahu a rezervou chodu 42 hodin.
 

➡️ Koupit BULOVA Sinatra 96B347 (světlý číselník)
➡️ Koupit BULOVA Sinatra 96B348 (tmavý číselník)

 

BULOVA Sinatra 97B - Young At Heart 

Tyto hodinky mají podobné specifikace jako předchozí model, ale liší se na první pohled „ostřejším“ designem. Běžná cena je 14 900 Kč, ale opět – pokud se přihlásíte do našeho věrnostního programu, můžete ho mít jen za 14 155 Kč! Prohlédněte si i tyto hodinky za doprovodu ikonického Sinatrova zpěvu a hudby.
 

Tyto hodinky jsou o něco subtilnější. Pouzdro z nerezové oceli ve tvaru „tank“ má velikost 33,5 mm a vodotěsnost odpovídá 3 ATM (vlhkotěsné). Jemně stříbřitý číselník chrání safírové sklo s antireflexní úpravou a pod ním se skrývá logo Bulova, Sinatrův podpis a ukazatel data. Hnědý kožený řemínek nese ze spodu název písně.
I v tomto modelu vše pohání automatický strojek Miyota 8215 s možností ručního nátahu a rezervou chodu 42 hodin.
 
➡️ Koupit BULOVA Sinatra 97B197 (světlý číselník)


Co na ně říkáte? Myslíme, že kdyby Frank Sinatra žil, určitě by si některé z těchto stylových retro hodinek vybral. :) Doporučujeme je do sbírky i na běžné nošení.
 


Chcete se podívat na všechny hodinky BULOVA?

Novinky na Váš e-mail

Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.

Novinky na Váš e-mail
Už nikdy nezmeškáte žádnou slevu nebo akci. Jako první se dozvíte o novém zboží v e-shopu. Pošleme vám jen to, co vás zajímá - zadejte svůj e-mail.