Novinky a akce

Zpět na novinky
Mi Moneda - šperk, který doplní a zvýrazní Váš styl…

5.9.2014 / Mi Moneda – španělsky „Moje Mince“ je originální šperk inspirovaný krásou starých mincí.

Mi Moneda - šperk, který doplní a zvýrazní Váš styl…

Ve špercích Mi Moneda jsou ukryté symboly lásky, naděje a síly. Stylové, luxusní a okouzlující – ale vždy jedinečné s vlastním významem. Šperky Mi Moneda umožňují sestavení vlastního originálního šperku podle vlastních představ.

Jednoduše si vyberte otvírací medailón a doplňte jej Monedami dle vlastního výběru.

V nabídce jsou Monedy s inspirativními nápisy nebo spirituálními symboly, které lze použít z obou stran. Najdete tu Buddhu, Kříž, Ruku Fatimy nebo hesla jako ‘Carpe Diem (Užívej dne), ‘La Dolce Vita (Sladký život) a mnoho dalších. Nebo můžete své medailony doplnit Monedami v široké škále barev a materiálů např. přírodní perleti nejrůznějších barev, Swarovski kamenů, přírodního křišťálu, Monedy s plastickými symboly srdce, hvězd a mnoha dalších.

Své  Monedy  můžete nosit jako působivé náhrdelníky v libovolném přívěsku, nebo vkládat do náramků z kolekce MiMoneda.  Máte na výběr různé styly a délky (až do 90 cm), materiály – stříbro, pozlacené stříbro, černé pokovení, nebo kombinace všech těchto barev, leštěné nebo matové. Kombinujte a tvořte dle své fantazie a potřeb – možností je nepřeberně!

Šperky Mi Moneda si můžete koupit v Brně - Olympia Brno, Olomouc - Olomouc City a v Praze OD Kotva.

 

Mi MONEDA_sperky