Novinky a akce

Zpět na novinky
Dny Marianne 2018

11.9.2018 / Už se těšíte?

Dny Marianne 2018

Nejlepší nákupy v roce jsou tady!

 

Využijte příležitosti v největší nákupní akci v České Republice a ulovte si svůj vysněný kousek s co největší slevou. Připravili jsme pro vás neodolatelné nabídky a DÁRKY.

V našem e-shopu - SLEVA 25% (pro registrované ještě 5% NAVÍC !) na hodinky a šperky značek Bering, Engelsrufer (Andělské zvonky), Furla, Police, Swiss Military Hanowa, Sundial a Hanowa.

 

V kamenných prodejnách SLEVA 25% ( s kartou Mastercard od Raiffesenbank navíc sleva 3%) na hodinky a šperky značek Bering, Citizen, Engelsrufer, Hanowa, Police, Sundial, Swiss Military Hanowa, Telstar, Furla, Thomas Sabo.

 

Šperky PANDORA 1+1 -  2 náramky za cenu jednoho, druhý levnější nebo ve stejné hodnotě dostanete jako dárek. Při nákupu nad 3 300Kč uskutečněném kartou MasterCard od Raiffeisenbank vám navíc udělá radost dárek Pandora. Platí pouze v prodejnách, do vyčerpání zásob.

Slevové kupóny najde v časopisech Marianne, Marianne Bydlení nebo v aplikaci Dny Marianne.

Vše o Dnech Marianne najdete ZDE.

Neplatí na již zlevněné zboží, slevy nelze kombinovat.

 

K hodinkám FURLA - kožený náramek Furla v hodnotě 1 100Kč jako dárek. Platí v e-shopu a prodejnách, do vyčerpání zásob.

K hodinkám BERING prstýnek jako dárek. Platí pouze v e-shopu a prodejnách, do vyčerpání zásob.

Ke šperkům Engelsrufer v hodnotě nad 2 500Kč dětský šperk Hertzengel jako dárek. Platí pouze v prodejnách, do vyčerpání zásob.

Dva náramky za cenu jednoho, druhý levnější nebo ve stejné hodnotě dostanete jako dárek. Při nákupu nad 3300 Kč uskutečněném kartou MasterCard od Raiffeisenbank vám navíc udělá radost dárek Pandora. Platí pouze v prodejnách, do vyčerpání zásob.

K hodinkám Swiss Military Hanova sportovní batoh jako dárek. Platí v e-shopu a prodejnách, do vyčerpání zásob.